Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Міжнародний відділ

Планово-фінансовий відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Адміністративно-господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Донбас_Україна

”Національна

”Національна ””


НОВИНИ
ЛУГАНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ОСЕРЕДКУ
АСОЦІАЦІЇ ПЕДІАТРІВ УКРАЇНИ
(ЛОО АПУ)

Асоціація педіатрів України Клінічна інформаціяНауково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії»

29 жовтня 2018 року у м. Старобільськ на базі КЗ "Старобільський медичний коледж" було проведено чергову науково-практичну конференцію «Актуальні питання педіатрії» у межах роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.

Були присутні лікарі-педіатри, сімейні лікарі, лікарі невідкладної допомоги, лікарі-неонатологи та дитячі інфекціоністи зі Старобільська, Северодонецька, Рубіжного, Лисичанська, Білокуракіного, Новопскова, Мілового, Біловодська, Попаснянського та Новоайдарського районів, Станиці Луганської.

На початку конференції Волошин О.М. від імені Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України привітав Герасимову Лідію Василівну, лікаря-педіатра із смт. Станиця Луганська з 80-річним ювілеєм.

З доповідями на актуальні теми практичної педіатрії виступили голова Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України, завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, доцент Волошин О.М., доцент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями Осичнюк Л.М., асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, завідуюча дитячим соматичним відділенням КУ «ЦМЛ» (м. Рубіжне) Чередніченко Г.М. та асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, лікар-педіатр-неонатолог педіатричного відділення КУ «МБЛ» (м. Сєвєродонецьк) Лесик І.А.

Запрошена на конференцію менеджер ТОВ «Мікротестлаб» Несмашна А.М. презентувала доповідь на тему «Сучасні лабораторні аналізи. Переваги».

Керівництво Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України висловлює щиру подяку директору КЗ "Старобільський медичний коледж" Тарасенку Ігору Миколайовичу за сприяння в організації та проведені конференції.


(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


- # - # - # - # - # - # - # - # - # -


Науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії»


20 червня 2018 року у місті Кремінна на базі КУ «Кремінське РТМО» було проведено чергову науково-практичну конференцію «Актуальні питання педіатрії» у межах роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.

Були присутні лікарі-педіатри, сімейні лікарі, лікарі-неонатологи та дитячі інфекціоністи з багатьох міст і районів Луганської області.

З доповідями актуальні теми практичної педіатрії виступили голова Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України, завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, доцент Волошин О.М., доцент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями Осичнюк Л.М., асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями Ракова К.В. та клінічний ординатор кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Сергієнко Я.В.

Запрошені на конференцію психолог Луганського центру відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни Дахно С.А. та психолог-методист Луганського обласного наркологічного диспансеру Гончарова О.А. презентували доповіді за темами відповідно «Підліткова наркоманія: особливості, причини, ознаки» та «Профілактика наркоманії в сім’ї».

Керівництво Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України висловлює щиру подяку головному лікарю Кульбач Ларисі Альфредівні та завідуючому педіатричним відділенням Дарченко А.В. КУ «Кремінське РТМО» за сприяння та допомогу в організації конференції.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії»


12 квітня 2018 р.у м. Рубіжне на базі ДЗ «Луганський державний медичний університет» за підтримки та сприяння ректора університету, професора Іоффе І. В. було проведено чергову науково-практичну конференцію «Актуальні питання педіатрії» у межах роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України. Були присутні лікарі-педіатри, сімейні лікарі, лікарі-неонатологи та дитячі інфекціоністи з майже усіх міст і районів Луганської області. З лекціямина клінічні теми виступили головаЛуганського обласного осередку Асоціації педіатрів України, завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями нашого університету, доцент Волошин О. М. та асистент цієї ж кафедри Чумак О. Ю.

Запрошений на конференцію спеціаліст з юридичних питань надав пояснення щодо правових аспектів роботи практикуючих лікарів в умовах сьогодення. У конференції також прийняв участь головний лікар ТОВ «Мікротестлаб» Гнилицька І. П., яка доповіла про переваги сучасних методів лабораторної діагностики в практиці лікаря-клініциста.(Натисніть на картинку для збільшення)

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут:


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Керівництво Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України щиро вітає всіх лікарів нашої спільноти з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
-//-//-//-//-//-

ІІІ науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії»

20 грудня 2017 року в актовій залі ДЗ «ЛДМУ» відбулась ІІІ науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії» в межах роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.

Зі вступним словом виступив голова осередку, к. мед. н., доцент Волошин О.М. Він запропонував звільнити від обов’язків заступника голови осередку Нестоцьку О.І. та призначити на цю посаду Лесик І.А. Члени Асоціації одноголосно підтримали пропозицію голови.

З доповідями виступили головний позаштатний дитячий фтизіатр Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації Хіжняк Т.О., завідувач відділу профілактично-організаційно-методичної роботи та моніторингу ЛОЦПБ СНІД Нестоцька О.І., а також співробітники кафедри педіатрії з дитячими інфекціями: асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Ракова К.В., асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Чумак О.Ю., головний педіатр м. Рубіжне, асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Дженчако О.О., асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ», головний позаштатний спеціаліст з неонатології Департаменту охорони здоров’я Луганської обласної державної адміністрації Бражнікова Т.О., клінічний ординатор кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Сергієнко Я.В., інтерн 2-го року навчання зі спеціальності «Педіатрія» ДЗ «ЛДМУ» Глущенко К.М.

У практичних лікарів виникло багато питань за змістом доповідей. Доповідачі активно спілкувалися з аудиторією.

Секретар осередку, доцент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Осичнюк Л.М. доповіла про надходження та витрати членських внесків.

Було намічено план роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України на 2018 рік.-//-//-//-//-//-

Шановні колеги!

Усім лікарям, які подали заяву щодо членства у Луганському обласному осередку Асоціації педіатрів України, пропонується до 15 червня здати щорічний членський внесок у розмірі 100 грн. Кошти можна перерахувати на рахунок із зазначенням по телефону прізвищ лікарів або передати безпосередньо на кафедру педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» за адресою: м. Рубіжне, вул. Студентська, 13. Лікарі, які не зроблять цього будуть автоматично виключені з Асоціації педіатрів.

Членство в Асоціації педіатрів надає право лікареві першочергового зарахування на передатестаційні цикли та тематичне удосконалення і т.п.

№ рахунку Приватбанк:
4149 6258 1220 1067

Контактні особи:
Осичнюк Лілія Михайлівна
095-154-46-77

Андрєєва Анастасія Олександрівна
050-220-66-74-//-//-//-//-//-

Науково-практична конференція
«Актуальні питання педіатрії»


27 квітня 2017 року відбулась І науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії» в межах роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.

Серед доповідачів були: голова осередку, завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ», доцент Волошин О.М., секретар осередку, доцент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Осичнюк Л.М., асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Ракова К.В., завідуюча дитячим відділенням Чередніченко Г.М., лікар-неонатолог пологового будинку Чумак О.Ю. Доповіді викликали зацікавленість у присутніх лікарів.

Були окреслені напрямки подальшої роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.
-//-//-//-//-//-

План
проведення ПАЦ, ТУ на 2017 рік


ПАЦ «Педіатрія» – 03.2017, 06.2017, 11.2017.

Курси ТУ «Актуальні питання дитячої гастроентерології» - 02.2017.

Курси ТУ «Диференційний діагноз дитячих інфекцій» - 05.2017, 10.2017.-//-//-//-//-//-

19.10.2017 - ІІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПЕДІАТРІЇ»


19 жовтня 2017 року в актовому залі ДЗ «ЛДМУ» відбулась ІІ науково-практична конференція «Актуальні питання педіатрії» в межах роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.

Голова осередку завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ», доцент Волошин О.М. доповів щодо результатів роботи ХІІ Конгресу педіатрів України, який відбувся 10-12 жовтня 2017 р. у м. Київ.

Також, з доповідями виступили співробітники кафедри педіатрії з дитячими інфекціями та практикуючі лікарі: завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ», доцент Волошин О.М., секретар осередку, доцент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Осичнюк Л.М., асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Ракова К.В., завідуюча дитячим відділенням, асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Чередніченко Г.М., асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Чумак О.Ю., головний педіатр м. Рубіжне, асистент кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Дженчако О.О., клінічний ординатор кафедри педіатрії з дитячими інфекціями ДЗ «ЛДМУ» Сергієнко Я.В.

Змістовні доповіді викликали живий інтерес у присутніх. Аудиторія жваво обговорювала доповіді. Було намічено перспективні напрями продовження роботи Луганського обласного осередку Асоціації педіатрів України.

Піднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році

Перелік науково-практичних конференцій у 2018р.


Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


Shupik

IMF

ЄВРОМЕД

(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.