Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Кафедри Абітурієнтам Новини Контакти Гуртожиток

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Адміністративно-господарська частина

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Контрактний відділ

Планово-фінансовий відділ

Відділ матеріально-технічного постачання

Канцелярія

Інформаційно-аналітичний відділ

Відділ ординатури та аспірантури

Відділ науково-медичної інформації

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Ліцензії та сертифікати

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Донбас_Україна

”Національна

”Національна


ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
ДЛЯ СТУДЕНТІВ ДЗ «ЛДМУ»


Конкурс «Батл ВНЗ»

Почався прийом заявок на конкурс «Батл ВНЗ» в рамках Міжнародного Форуму «INNOVATON MARKET». Команди університетів мають можливість реалізувати свої проекти спільно з чільними українськими та міжнародними компаніями. Фінал за участі найкращих проектів відбудеться 23.11.2017. Журі конкурсу у складі керівників провідних компаній, визнаних експертів та інноваторів обере переможців, які крім титулу чемпіона отримають призи та можливості для втілення своїх проектів в життя на реальних підприємствах.

Конкурс проводиться за підтримки мережі академічних бізнес інкубаторів YEP, яка веде активну діяльність з розвитку молодіжного та академічного підприємництва в Україні, надання експертної та менторської підтримки студентам і студентським командам.

На вибір учасників запропоновано близько 20-ти завдань, сформованих провідними компаніями, крім того, для учасників передбачена можливість подання на конкурс власних інноваційних розробок та ідей.

Перелік завдань наведено на сайті http//battlevnz.innovationmarket.com.ua та буде оновлюватися на сторінці конкурсу у Facebook: www. facebook.com/innovationmarket.com.ua

За формою заявки на участь звертатися до Міжнародного виставкового центру за контактами: тел..: (044) 201-11-44; 201-11-72; 206-87-17;
e-meil: ifim@innovationmarket.com.ua.

Додаткова інформація – на офіційному сайті заходу www.innovatonmarket.com.ua


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Міжнародний інтелектуальний конкурс «50 слів»

20.09 – 20.10.2017р. Всеукраїнська дитяча громадська організація «Гармонійний розвиток» проводить 41 інтелектуальний міжнародний конкурс «50 слів».

Мета проекту – здобування учасниками додаткових знань, вмінь та навичок у відшуканні та в оформленні відповідей, здобутих із джерел інформації, які, як правило, виходять за межі підручників та охоплюють законотворчість, логіку, мову, ребуси та кросворди, історію, географію, астрономію, біологію, техніку, біографічні дані знаменитостей, побутові та практичні знання, музику, фізику, спорт, кіно, комп’ютер та ін.

Детальну інформацію про умови проведення та участі у конкурсі можна знайти на сайті guest.in.ua за адресою http://guest.in.ua/uk-50sliv.osin2017, а також на блозі vmk-garmonia.blogspot.com. 20 вересня на сайті будуть розміщені запитання першого та другого турів конкурсу, який проводиться у двох номінаціях: індивідуальна або групова участь.

Бажаємо успіху учасникам конкурсу!


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Запрошуємо всіх студентів ДЗ «ЛДМУ» до кінотеатру у ЦКДС!!!
-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – Європеєць»

Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації надає до відома зацікавлених інформацію Міністерства культури України про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Я – Європеєць» у рамках спільної діяльності Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» та Литовської громадської організації «Від серця до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.

З 29 жовтня по 2 листопада 2017 року планується міжнародна культурно-освітня поїздка «Я – Європеєць» до Польщі та Литви, метою якої є підтримка обдарованої молоді, встановлення творчих контактів, створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності. Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються студенти ДЗ «ЛДМУ». За детальною інформацією звертатись на кафедру іноземних мов з латинською та українською мовами, яка розташована за адресою вул. Володимирська 4.

Кафедра іноземних мов
з латинською та українською мовами-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Всеукраїнська акція «Чорний ліс»

Департамент науки і освіти Луганської обласної державної адміністрації інформує, що з 14 по 21 серпня 2017р. відбудеться Всеукраїнська акція «Чорний ліс», спрямована на збільшення чисельності молоді, яка готова до виконання обов’язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.

За додатковою інформацією звертатися на кафедру іноземних мов з латинською та українською мовами


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

29.05.2017 – ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ПОЄДНАНІ»

29 травня 2017 року в Інституті філології КНУ ім.. Т. Шевченка відбулась презентація Всеукраїнської акції, спрямованї на формування ціннісних орієнтирів та утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді «Поєднані».

Мета заходу – формування ціннісних орієнтирів, спільної історичної пам’яті та підвищення рівня громадянської свідомості молоді.

Переглянути відеоролики акції можна за посиланням


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

06.06.2017 – НАЦІОНАЛЬНИЙ КАР’ЄРНИЙ ФОРУМ

Державна служба зайнятості спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти України проводить Національний кар’єрний форум.

Ключові акценти форуму:
- запровадження дієвого механізму «соціального ліфту» в Україні;
- навчання на потребу ринку праці України;
- набуття сучасних компетентностей;
- презентація профорієнтаційного тесту та тестів на виявлення базових навичок (“soft skills”).

Під час заходу планується онлайн трансляція. Перегляд трансляції доступний за посиланням http://goo.gl/H263t2 .

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до перегляду форуму!


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Громадська організація «Фонд «Відкрита політика»

Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації надає інформацію про роботу Громадської організації «Фонд «Відкрита політика», що був створений як неурядова організація у 2008 році.

МІСІЯ «Фонду «Відкрита політика» – сприяння формуванню демократичного, правового, соціально-орієнтованого суспільства на засадах сталого розвитку, розвитку наукового потенціалу країни, поглибленню інтегрованості молоді в європейський простір, вихованню та становленню людей нового покоління з повагою до традиційних цінностей.

КОНТАКТИ:
Пошта Фонду ngo.openpolicy@gmail.com
Детальніше на сайтах:
www.ptahy.com.ua, www.openpolicy.org.ua
Сторінках у Fb
– ГО Фонд «Відкрита політика»
– Міжнародна зелена школа
– Родинний центр «Як намалювати птаха»
– Інформаційна кампанія «Чистий Четвер»
YouTube канал Фонду «Відкрита політика»
Блоги на порталі lb.ua
http://blogs.lb.ua/irina_zhdanova – блог Ірини Жданової
http://blogs.lb.ua/clean_thursday – блог Інформаційної кампанії «Чистий четвер»


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Всеукраїнський національно-патріотичний фестиваль
«Віночок Миру і Добра».

Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації інформує, що відповідно до Указу Президента України «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» 25-27 травня 2017 року в Печерському ландшафтному парку «Співоче поле» м. Києва відбудеться Всеукраїнський національно-патріотичний благодійний фестиваль «Віночок Миру і Добра». Запрошуємо студентів взяти участь у фестивалі.

За додатковою інформацією просимо звертатись на кафедру іноземних мов з латинською та українською мовами.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

26.04.17 – 31-ші роковини Чорнобильської трагедії

26 квітня о 1 годині 36 хвилин на 4 енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, що розташована в м. Прип’ять Київської області, стався вибух реактора.

В перші дні після аварії загинуло 29 чоловік, це були працівники електростанції та рятувальники, які намагалися локалізувати пожежу.

Внаслідок гострої променевої хвороби загинуло 134 людини.

Число померлих від онкологічних захворювань, спричинених опроміненням, зростає щороку.

Загальна кількість жертв Чорнобильської трагедії може бути лише прогнозована, оскільки радіоактивні ізотопи потрапляють в організм не тільки учасників ліквідації, а й пересічних громадян, у тому числі новонароджених.

До повного очищення зони відчуження від радіоактивних елементів залишилося 6506 років.

Ця масштабна техногенна катастрофа стала уроком для людства, адже наші незначні помилки можуть спричинити величезну шкоду для Землі. Люди заговорили про екологію, про здорове харчування і чисте повітря, про вимираючі види рослин і тварин. Задача прийдешніх поколінь – не лише зменшити шкідливий вплив аварії на здоров’я планети, а й запобігти катастрофам, подібним до Чорнобиля.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

До уваги студентів!

Учасники ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади (студенти, викладачі) можуть надсилати свої відгуки та пропозиції щодо проведення Олімпіади протягом квітня-травня 2017 року на електрону адресу olimpstud@ukr.net.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

01.05.2017р. - ВИСТАВКА МАЙСТРІВ HANDMADE
(аксесуарів, іграшки картини, вишиті картини, косметика ручної роботи, одяг, листівки, предмети інтер'єру, подарунки і сувеніри, сумки, прикраси, квіти, букети і т.п.)

Запрошуємо майстрів і рукодільниць ручної роботи, творців яскравих і незвичайних подарунків до участі в експозиції HANDMADE в рамках РЕГІОНАЛЬНОГО ФЕСТИВАЛЮ ВЕСНЯНОЇ ФЕЄРІЇ ТВОРЧОСТІ «ZARYA-COLOR-FEST OPEN AIR», який пройде 1 травня 2017 року у парку мікрорайону Южний (Фестиваль об'єднує аматорів і професіоналів всіх жанрів мистецтва). Початок о 15:00.

Заявки на участь та показ своїх робіт просимо надати в Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» (ОК «Візит», пр. Московський, 25А)

Усі питання, що цікавлять Вас, будь ласка, задавайте за
тел.: 063 267 60 58; 095 531 05 01


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ!

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що з метою розвитку міжнародного волонтерського руху, відвідування медичних закладів, обговорення перспективи реалізації спільних міжнародних гуманітарних проектів, а також ознайомлення з культурною спадщиною європейських країн з 23 по 30 квітня 2017 року планується міжнародна поїздка до Польщі, Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії (програма поїздки додається).

Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові, Естонська громадська організація «Серце до серця» за підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні.

Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, головні лікарі, медичні працівники лікувально-профілактичних закладів, викладачі, студенти вищих медичних навчальних закладів тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки.

Кафедра іноземних мов
з латинською та українською мовами-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС «МОРАЛЬНИЙ ВЧИНОК»

Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації пропонує студентам ВНЗ взяти участь у конкурсі та надіслати творчі звіти (у довільній формі: фоторепортаж, стіннівка, плакат, буклет, нарис, вірш, відеосюжет) щодо своєї діяльності за одним з тематичних напрямів (національно-патріотичний, екологічний, юридичний, соціальний, культурологічний).

І етап – місцевий – до 15 березня
ІІ етап – районний – до 30 березня
ІІІ етап – регіональний – до 20 квітня


Вимоги до оформлення та змісту творчих звітів

Email: kafedrainmovldmu@ukr.net

Кафедра іноземних мов
з латинською та українською мовами-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні.

Цього року фонд «Серце до серця» організовує ХІІ Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 9 березня до 9 квітня 2017 року. Кошти збиратимуться з метою придбання медичного обладнання для лікування дітей з вадами зору.

Просимо усіх охочих підтримати проведення благодійної акції та залучитися до зборів коштів.

Кафедра іноземних мов
з латинською та українською мовами-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

05.01.2017р. - Література з акушерства та гінекології

У бібліотеці ДЗ «ЛДМУ» у наявності доступна література з предмету акушерство та гінекологія :
1. В.Н.Запорожан та співавт. «Акушерство та гінекологія» у 4 томах (10 екз.)
2. Г.Н.Адамов, О.А.Бондаренко, Н.Г.Гойда «Сучасні аспекти планування сім’ї»
(13 екз.)
3. Г.Н. Адамова, В.Г. Банніков «Методи контрацепції відповідно до періодів життя» (28 екз.)


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

27.10.2016р. - Газета «Викладачі та студенти ДЗ «ЛДМУ»

У зв`язку з відновленням роботи університетської газети викладачі та студенти ДЗ ЛДМУ запрошуються до участі в підготовці першого номера.

Усі охочі можуть подати до редакції авторські статті, есе, замітки з актуальної тематики до 02 листопада. Матеріали надсилати електронною поштою: eddekanat@ukr.net


Зав. кафедри іноземних мов з латинською
та української мовами, доцент, к.філол. наук Карлова Т.Є.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

07.10.2016р. - Кінематографічна вітальня

Кожного другого вівторка місяця студентів запрошує кінематографічна вітальня. Закотей Ксенія Олександрівна пропонує студентам переглянути різноманітні художні та документальні стрічки різними мовами.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

02.10.2015р. - Видача довідок

Кожен студент може отримати довідки (про навчання в Університеті, по місцю вимоги, для УПФ та УПСЗн, академ. довідки, тощо) звернувшись особисто до канцелярії за адресою: м. Рубіжне, вул. Будівельників, буд. 32, 4 поверх, каб. 400, з 9:00 до 16:30 (перерва з 12:00 до 12:30)

При собі ОБОВ’ЯЗКОВО мати паспорт (або документ, що посвідчує особу та громадянство).


Завідувач канцелярії
Божко Аліна Олександрівна
ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Поновлення, перевід та відрахування студентів

Foreign students

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Працевлаштування випускників

Бібліотека


Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


Shupik

IMF

ЄВРОМЕД

(c) 2017 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.