gudzenko

ГУДЗЕНКО ОЛЕКСАНДР ПАВЛОВИЧ
декан фармацевтичного факультету
Заслужений працівник охорони здоров'я України,
доктор фармацевтичних наук, професор

АДРЕСА ДЕКАНАТУ:

93012, м. Рубіжне, вул. Будівельників, 32
Тел./факс: (06453) 7-63-12
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  О. П. Гудзенко у 1976 році закінчив фармацевтичний факультет Харківського державного фармацевтичного інституту.

  У 1992 році він захистив кандидатську дисертацію за темою: «Дослідження з метою вдосконалення лікарського забезпечення окремих категорій дермато-венерологічних хворих в умовах промислових регіонів». У 1994 році О. П. Гудзенко отримав вчене звання доцента кафедри фармакології Луганського державного медичного університету.

  У 2004 році О. П. Гудзенко захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора фармацевтичних наук за темою: «Наукові основи удосконалення лікарського забезпечення пільгових категорій населення промислових регіонів». У 2005 році отримав вчене звання професора кафедри технології ліків, організації та економіки фармації.

  Професор Гудзенко О.П. має вищу кваліфікаційну категорію за спеціальністю «Організація і управління фармацією».

  Під керівництвом професора Гудзенка О. П. протягом 2010 – 2011 років на кафедрі було захищено 4 кандидатські дисертаційні роботи. Під його керівництвом щорічно виконуються та успішно захищаються дипломні роботи студентів фармацевтичного факультету.

  Напрямок наукових досліджень професора Гудзенка О. П. – «Технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація».

  Професор О. П. Гудзенко є автором понад 200 публікацій, у тому числі 43 навчально-методичних посібників.

Положення про деканат фармацевтичного факультету ДЗ ЛДМУ Положення про фармацевтичний факультет Положення про порядок підготовки та захисту дипломних робіт на фарм. ф-ті План роботи деканату Фармацевтичного факультету на 2019-2020 н.р. План виховної роботи зі студентами Фармацевтичного факультету на 2019-2020 н.р. Звіт про навчально-методичну та виховну роботу на Фармацевтичному факультеті за 2018-2019 н.р. Рейтинг успішності студентів II курсу фармацевтичного факультету спеціальності «226 Фармація, промислова фармація» для призначення академічних стипендій за результатами академічної успішності та навчальних досягнень в весняному семестрі 2019-2020 н.р. Рейтинг успішності студентів 1 курсу фармацевтичного факультету спеціальності 226 "Фармація, промислова фармація" для призначення академічних стипендій в осінньому семестрі 2020-2021 н.р.