Виховна робота проводиться згідно з Планами виховної роботи кафедри. Який включає в себе наступні напрямки:

• Організаційна робота

Участь студентів у заходах, які проводяться  деканатом та університетом.

• Національно-патріотичне виховання

Проведення лекцій студентам за циклом: «Україна. Погляд у майбутнє».

• Громадсько-правове виховання

Протягом навчального року проведяться бесіди зі студентами та викладачами щодо превентивних заходів проти хабарництва.

• Моральне виховання

Бесіди зі студентами на тему «Правова основа фармацевтичної діяльності»,  бесіди про шкоду та наслідки надмірного вживання спиртних напоїв, бесіди про православні морально-етичні цінності.

• Фізичне виховання й формування здорового способу життя

В рамках практичного заняття з фармакогнозії за темою «Лікарські рослини, що містять алкалоїди» студенти підготували доповідь «Куріння та наркоманія – як соціальна проблема». Проводяться  бесіди про те, як дотримуватися  здорового способу життя. Контроль санітарно-гігієнічного стану відповідних кімнат, проведення комплексних заходів з попередження порушень Правил техніки безпеки та Правил перебування у гуртожитку.

• Професійне виховання

Формування науково-дослідного потенціалу студентів. Виховання морально-етичного обліку майбутнього провізора. Викладачами кафедри надається пильна увага до практичних навичок студентів. Проводилось практичне заняття «Визначення спиртів аліфатичного ряду у крові методом газорідинної хроматографії» з аналітичної хімії на базі судово-медичної експертизи м. Сєвєродонецька (за відсутністю власної апаратури).

• Профорієнтаційна робота

Викладачами та студентами (очної, заочної форми) кафедри активно поширюється  інформація про університет (інформаційні листи) серед абітурієнтів м. Рубіжного, Сєвєродонецька, Лисичанська та міст області. Було створено відеоролик про фармацевтичний факультет.

Профорієнтаційна робота кафедри у СШ №10, м.Рубіжне

kaf21snt002