Згідно сумісного наказу МО, МОЗ та МОН України №322/631/709 від 29.06.2016 року Ви маєте право і можливість пройти контрактне навчання для отримання звання офіцера медичної служби запасу.

Кафедра сімейної, соціальної, військової медицини та організації охорони здоров’я з 21.02.2018 року розпочала комплектування навчальної групи з 30 осіб (кількість обмежена квотою).
  Всім бажаючим потрібно:
1. прибути на кафедру;
2. подати заяву;
3. отримати направлення і пройти військово-лікарську комісію за місцем реєстрації;
4. пройти конкурсний відбір та заключити контракт на навчання – 2 роки, або 1 рік (для інтернів) (вартість повного курсу навчання – 15 200 гр – лікувальна справа, педіатрія, фармація і 18 800 гр – стоматологія, можлива порічна оплата).

Відбір закінчується 30 вересня 2019 року.

Заняття з військової підготовки за програмою підготовки офіцерів медичної служби запасу почнеться з 1 жовтня 2019 року. Заняття будуть проводитися щотижнево, вівторок, середа і четвер з 15.45 до 17.20. В програмі навчання військові і військово-спеціальні дисципліни: Статути Збройних Сил, робота з особовим складом, картографія, загальна тактика, організація і тактика медичної служби, військова токсикологія, радіологія і медичний захист та інші. В 2019 році відбувся перший випуск, студенти, які пройшли курс навчання атестовані і наказом Міністра Оборони України їм присвоєно військове звання молодший лейтенант медичної служби запасу.

Набор наближається до завершення! Поспішайте, не втрачайте можливості!