Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Кафедри Абітурієнтам Новини Контакти Гуртожиток

Історія університету

Дошка оголошень для робітників

Донбас_Україна

”Національна

ДЗ «ЛУГАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ»
(ЛІТО 2015)

27.06.2015 - ВИПУСКНИЙ У ДЗ «ЛДМУ»

Випускний у ДЗ ЛДМУ

27 червня 2015 ДЗ «Луганський державний медичний університет» урочисто вручив дипломи європейського зразка всім випускникам 2014/2015 навчального року.

Для будь-якого Вищого навчального закладу випускний є визначною подією. Адже це остаточне підбиття підсумків тривалої і кропіткої роботи всіх студентів і викладачів. Випускний - це урочисте оголошення результатів їх спільної плідної роботи.

Незважаючи на непередбачуваний і важкий рік, ДЗ «ЛДМУ» разом зі своїми студентами та викладачами успішно завершив навчальний рік і провів урочистий захід з нагоди випуску вітчизняних та іноземних студентів. Підготовку та випуск кваліфікованих фахівців забезпечив потужний професорсько-викладацький склад університету. У число студентів-випускників входили вітчизняні громадяни, а також громадяни Індії, Пакистану, Нігерії та Шрі-Ланки.

У день випуску звучали найтепліші вітання, були помітні радість і хвилювання випускників, а їх позитивні емоції створювали піднесену атмосферу справжнього свята. З вітальною промовою до випускників звернувся ректор ДЗ «ЛДМУ», доктор медичних наук, професор Ігор Володимирович Іоффе, який тепло і привітно привітав усіх випускників з успішним закінченням рідного для нас університету. Дипломи спеціаліста були вручені вітчизняним та іноземним випускникам під бурхливі, щирі оплески всіх присутніх у залі.

Шановні випускники ДЗ «ЛДМУ»!

Сердечно вітаємо Вас з успішним закінченням навчального закладу. Кілька років тому Ви прийшли вступати до медичного університету, зробивши дуже важливий вибір у своєму житті. Хочеться вірити, що він був не випадковим, а продуманим і єдино вірним. Адже незважаючи на те, що захист диплома і навчальні роки залишилися позаду, найважливіший іспит - попереду і здавати його доведеться протягом усього життя. Це досить важко, оскільки ціною лікарської помилки іноді стає людське життя.

Ми розраховуємо на Вас, на Ваші знання та вміння, свіжі сили, енергію, здорові професійні амбіції і бажання внести певний внесок у розвиток охорони здоров'я України. Висловлюємо впевненість у тому, що, закінчивши навчання в Україні і ставши лікарями, іноземні випускники ДЗ «ЛДМУ» докладуть усіх зусиль для якнайскорішого розвитку охорони здоров'я в своїх рідних місцях, для зміцнення співробітництва й миру. Потрібно пам'ятати, що успішним у професії лікаря може стати лише той, хто готовий навчатися і вдосконалюватися все життя.

Від усієї душі вітаємо випускників ДЗ «ЛДМУ»!

Піднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Поновлення, перевід та відрахування студентів

Foreign students

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Працевлаштування випускників

Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини

Shupik

IMF

ЄВРОМЕД

(c) 2017 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.