Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Міжнародний відділ

Планово-фінансовий відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Адміністративно-господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Донбас_Україна

”Національна

”Національна ””


ОГОЛОШЕННЯ
ДЛЯ АСПІРАНТІВ, ДОКТОРАНТІВ
ТА КЛІНІЧНИХ ОРДИНАТОРІВ


Запрошуємо до участі у двадцять п'ятій всеукраїнській практично-пізнавальній конференції "Наукова думка сучасності і майбутнього", яка відбудеться з 22 по 30 грудня 2018 року.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Шановні колеги-науковці!

Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі ІІІ Міжнародного наукового конгресу молодих вчених Європи, який відбудеться 11 січня 2019 р. у м. Відень, Австрія. У науковому конгресі візьмуть участь представники навчальних закладів і установ з усього світу. Електронна адреса для листування forum110119@ukr.net. Форма участі у конференції: дистанційна. Прийом робіт до 8 січня 2019. Збірник тез з матеріалами конференції буде надіслано до 7 лютого 2019. Інформаційний лист конференції у прикріпленому документі. Електронна адреса для листування forum110119@ukr.net

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

16 листопада 2018 (п'ятниця) о 15-00 годині, та 17 листопада 2018 (субота) о 10-00 годині. В актовому залі університету буде проводитись лекція по спеціальності патологічна фізіологія, читатиме професор Досенко В. Є. з Інституту фізіології імені О. О. Богомольця НАН України (м.Київ)

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

У м. Яремче 25-26 жовтня 2018 року буде проводитись науково-практична конференція "ІV Прикарпатський хірургічний форум"

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Програма стажування по договору "Співпраця Україна-Литва-Естонія під егідою НАТО", з 03 листопада 2018 року

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Міжнародний молодіжний конкурс бізнес ідей та проектів, 12-14 листопада 2018 р., м. Єреван, Вірменія

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Щодо стажування у Південній Кореї (бакалаври, магістранти, та аспіранти 2 та 3 року навчання)

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Науково-практична конференція, м. Суми, 19 жовтня 2018 року

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

4 вересня 2018 р. о 14.00 в конференц-залі ДЗ «ЛДМУ»(вул. Будівельників, 32) відбудеться апробація дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за спеціальністю 14.01.22 – «Стоматологія» аспіранта кафедри стоматології.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

В рамках конференции (31.10.2018.02.11.2018) для практических врачей будет проведены курсы стажировок и тренингов по современным вопросам использования биологических маркеров в версонализированной медицине.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Шановні колеги, науковці, докторанти та аспіранти!

До вашої уваги надається інформація:

1. Механіко-машинобудівний інститут Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», а саме кафедра прикладної механіки люб’язно погодилася надати нам безкоштовну допомогу у науково-дослідницькій діяльності. Інформацію про можливості їх наукової лабораторії можна отримати із презентації

2. Луганський національний університет ім. Т.Шевченко надає нам можливість безкоштовного доступу до наукометричної бази даних SCOPUS через комп’ютерний клас вузу. Для бажаючих звертатися на кафедру медичної та біологічної фізики, мед. інформатики та статистики, доц. Гончаров В. В.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Запршуємо студентів, аспірантів, докторантів, вчених та практикуючих спеціалістів прийняти участь у VIII науково-практичній конференції "Пошук нових рішень у світовій науці". Конференція відбудеться 29 вересня 2018 р. у Великій Британії у дистанційному форматі

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Лист МОЗ №22.1/08.2-04/19720 від 26.07.2018 р. "Про стипендії Кабінету Міністрів України для молодих вчених"

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) рада поінформувати Вас про оголошення конкурсу на стипендійні програми DAAD.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Наукова ініціатива "Універсум" запрошує взяти участь у науково-практичній конференції "Universum View", яка проводитеметься 28 вересня 2018 року у м. Краматорськ у дистанційному форматі.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Запрошуємо взяти активну участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю "Актуальні питання фізіології, патології та организації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Сьогодення та майбутнє підліткової медицини", яка відбудеться 15-16 листопада 2018 року на базі ДУ "Інститут охорони здоров'я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України", м.Харків.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Видавничий дім "Інтрнаука" та Міжнародна академія управління персоналом (МАУП) запрошують взяти участь у Міжнародному науковому семінарі "Українські наукові видання: сучасний стан та перспективи розвитку" (Україна, м.Київ, Фрометівська, 2) 28 вересня 2018 року.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Наукова ініціатива "Універсум" запрошує студентів, аспірантів, докторантів та практикуючих спеціалістів взяти участь у XXVII науково-практичній конференції "Новий крок у науці", яка відбудеться 15 вересня 2018 року у м. Моррисвіль, США у дистанційному форматі.

- # - # - # - # - # - # - # - # - # -

Наукво - практична конференція з міжнародною участю "Вища освіта в медсестринстві: проблеми і перспективи", 25-26 жовтня 2018 року, м. Житомир


Новий проект у галузі наукових публікацій Universum Publishing Platform. Наукова ініціатива "Універсум" Краматорськ, Україна


Запрошуємо Вас прийняти участь у VI Міжнародній науково-практичній конференції для студентів та молодих вчених, м.Суми 17-19 жовтня 2018 р.


Запрошуємо студентів, аспірантів, докторантів, вчених та практикуючих спеціалістів взяти участь у ХХІV науково-практичній конференції "Наука ХХІ сторіччя. Від теорії до практики" (проведення 18 серпня 2018 року, м.Моррісвіль, США у дистанційному форматі)


ХVІІ Міжнародна науково-практична конференція "Побудова інформаційного суспільства: ресурси і технологія" (27 вересня 2018 р., м. Київ


Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка спільно з Українським державним центром міжнародної освіти проводить семінар "Інтернаціоналізація освітньої діяльності закладів вищої освіти в Україні" (26 червня 2018 р. о 11:00/ м.Полтава)


Міжнародні науково-практичні заходи з серії Оцифровані надбання: консалідація, інтеграція, креативність (18-22 червня 2018 р., м. Одеса)


Запрошення на безкоштовний семінар для вчених (м. Харків, видавництво ПП "Технологічний Центр" 10 липня 2018 рік)


ІІІ Міжнародна науково-практична конференція "Тенденції розвитку світової науки 2018" м.Київ, м.Карлові Вари / 7 червня 2018 р.


Проект Еразмус+ "Вищім навчальним заклодам для молодіжного підприємницьтва" онлайн опитування з 10 травня по 10 червня 2018р.-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

ІІ Всеукраїнська міжнародна науково-практичний форум "Медицина України - европейський вибір" (17-22 травня 2018р.)


Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Реформування системи охорони здоров1я в Україні: на прикладієвропейського досвіду" (17 травня 2018р.)


Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Універсальний дизайн, покращення доступності надання медичної допомоги, проблеми, шляхи вирішення" (17 травня 2018р.)


Всеукраїнська науково-практична міжнародна конференція "Медсестринство - європейський вібір" (18 травня 2018р.)


Наукова ініціатива "Універсум" запрошує студентів, аспірантів, молодих вчених та практикуючих спеціалістів опублікуватися у збірнику робіт міжнародної науково-практичної конференції, м. Краматорськ у дистанційному форматі 27 квітня 2018 року


ІІ Міжнародний конгрес молодих вчених Європи, м. Відень / 10-11 травня 2018 р.


Міжнародна наукова конференція "Сучасні епідеміологічні виклики в концепції "Єдине здоров'я" 11-15 червня 2018р. м. Тернопіль


Шановні інтерни, клінічні ординатори, аспіранти та молоді спеціалісти!
Кафедра внутрішньої медицини №1 ХНМУ запрошує взяти участь у підготовці збірника тез "Актуальні питання діагностики та лікування внутрішніх хвороб на прикладі клінічного випадку" (до 23 квітня 2018 р.)


Приглашаем принять участие в международной конференции "Современные молекулярно-биохимические маркеры в клинической и фундоментальной медицине-2018" 31 октября - 02 ноября 2018г.; г. Прага


ІV Міжнародна науково-практична конференція "Медицина та фармація ХХІ сторіччя" (м.Київ, м.Карлові Вари / 27 квітня 2018 р.)


Науково-практична конференція з міжнародною участю (присвячена 100-річчю заснування НМАПО ім. П. Л. Шупіка) 19-21 квітня 2018 року


ІІІ Міжнародний науковий конгрес молодих вчених Європи та Азії (м. Відень / 19-20 квітня 2018р.)


IV Міжнародна науково-практична конференція "Світові наукові тенденції 2018" (м. Київ, м. Карлові Вари/ 13 квітня 2018 р.)


Науково-практична конференція з міжнародною участю "Актуальні питання народної і нетрадиційної медицини в комплексній терапії" (20 квітня 2018 р.)


Підсумкова LXI науково-практична конференція "Здобутки клінічної та експериментальної медицини" (ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського", 07 червня 2018 р.)


24-25 травня 2018р. м.Миколаїв. ІІ Всеукраїнська конференція студентів, аспірантів та молодих науковців з міжнародною участю "Актуальні проблеми сучасної хімії"


25 травна 2018 р. Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю "Полтавські дні громадського здоров'я"


Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова запрошує Вас прийняти участь у II Всеукраїнській конференції студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми сучасної хімії», яка відбудеться в головному корпусі НУК (м. Миколаїв, пр. Героїв України, 9) 24-25 травня 2018 року.
Правила і зразок оформлення тез.


Щодо публікації результатів досліджень у фахових наукових виданнях ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти"


30-31 березня 2018 року у м. Київ відбудеться науково-практична конференція з міжнародною участю "Ophthalmic Hub"


Всеукраїнська науково-методична відеоконференція з міжнародною участю "Актуальні питання дистанціонної освфти та телемедицини 2018" (25-26 квітня 2018 рік. м. Запоріжжя)


Щодо можливості навчвння в Румунії


ІІ з’їзд з питань біоетики студентів і молодих вчених (25-27 квітня 2018 рік)


Конференція за напрямками: "Біологія", "Медицина", "Педагогіка" (24-26 травня 2018р.)


Програма стажування в Європейському науковому центрі "Біомаркери", 27-30 березня 2018р.


Дистанційні наукові конференції у жовтні та листопаді 2017 р., які відбудуться в Україні, Велікобританії та США.


Всеукраїнський фестиваль інновацій (21-24 листопада 2017 р.)


ІІ Міжнародна науково-практична конференція "Медицина, фармація, здоров’я - 2017" (16-17 листопада 2017 р.)


Науково-практична конференція з міжнародною участю "Бабенківські читання" присвячена пам’яті академіка Г.О.Бабенко, 26-27 жовтня 2017р., м.Івано-Франківськ


НПК "Формування нової свідомості на третьому етапі цівілізаційного розвитку" (12 грудня 2017 р.)


Всеукраїнська громадська організація "Європейська ліга професійного розвитку" організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних та науково-педагогічних працівників вищіх навчальних закладів. Подача заявок на участь у стажуванні: до 15 грудня 2017 року


УВАГА!
З 3 ЛИПНЯ ПО 31 ЛИПНЯ 2017 РОКУ

Оголошується прийом документів до вступу до аспірантури ДЗ "ЛДМУ" з 03 липня по 31 липня 2017 року за спеціальністю 222 "Медицина" по напрямкам:
- медична біохімія - 2 місця
- імунологія та алергологія - 2 місця
- патологічна фізіологія - 2 місця
- хірургія - 4 місця
- неврологія - 2 місця
та докторантуру 1 місце

Документи подавати інспектору наукової частини Шлейонковій Наталії Миколаївні.


-//-//-//-//-//-//-//-//-//-

Шановні аспіранти!

Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами нагадує, що спливає термін здачі перекладу фахових оригінальних статей, що є умовою допуску до складання державного екзамену з англійської мови.


Міжнародна науково-практична конференція "ЗДОРОВ’Я ЛЮДИНИ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА" присвячена 25-річчю Медичного інституту Сумського державного університету, яка відбудеться в м. Суми 17-19 жовтня 2017 року


НПК в м. Одесі


Конкурс для студентів "Фінансова грамотність"
(реєстрація до 15 травня)


Щорічний науково-практичний сімпозіум "Первинні імунодефіцитів практиці педіатрів та сімейних лікарів" в рамках Центрально-Східноєвропейського проекту "J-projekt"


Запрошення до публікації статей в міжнародному журналі
«Вісник Казахського гуманітарно-юридичного інноваційного університету»


Запрошення до участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференціїз міжнародною участю «Актуальні питання професійних захворювань в Україні» 28 вересня 2017 року


Інформація по проведенню конференції у м. Тернопіль


Перелік проведення міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференцій здобувачів вищої освіти і молодих учених за пропозиціями від вищих навчальних закладів України


01.11.2016р. - Журнал «Економіка і право охорони здоров'я»

МОН України затвердив журнал «Економіка і право охорони здоров'я» в якості фахового. Тепер в ньому можна друкувати статті здобувачам наукових ступенів.

Запрошуємо Вас до співпраці з журналом.

Електронна адреса журналу: g.slabkiy@ukr.net


02.11.2016р. - Всеукраїнські науково-практичні Інтернет-конференції на 2016-2017н.р.

Детальна інформація щодо конференції


19.11.2016р. - Подання дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) медичних наук за спеціальностями 14.01.02 «Внутрішні хвороби» та 14.01.38 «Загальна практика – сімейна медицина»

Відповідно до наказу МОН України від 11.07.2016 № 820 та наказу НМАПО імені П.Л. Шупика від 28.09.2016 № 3055 в Національній медичній академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика утворено спеціалізовану вчену раду Д 26.613.06 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) медичних наук за спеціальностями 14.01.02 «Внутрішні хвороби» та 14.01.38 «Загальна практика – сімейна медицина» строком на три роки.

Головою спеціалізованої вченої ради Д 26.613.06 призначено професора Шекеру Олега Григоровича.

Заступником голови – професора Харченко Наталію Вячеславівну.

Ученим секретарем – доцента Чуприну Геннадія Миколайовича.

З питань подання дисертаційних робіт та отримання інформації звертатися до ученого секретаря за адресою: вул. Дорогожицька, 9, м. Київ, 04112, дирекція Інституту сімейної медицини НМАПО імені П. Л. Шупика, тел.:(067) 405-78-25, E-mail: d2661306@nmapo.edu.ua.18.01.2017р. - Міжнародний журнал «Вісник Казахського гуманітарно-юридичного інноваційного університету»

Міжнародний журнал «Вісник Казахського гуманітарно-юридичного інноваційного університету» м.Семей (Семипалатинськ) Республіки Казахстан зацікавлений у розвитку міжнародної науки, підтримує цікаві проекти і запрошує всіх бажаючих до співпраці

Детальна інформація щодо публікацій у журналі27-28.04.2017р. - Науково-практична конференція «Довкілля і здоров'я»

Детальна інформація щодо конференції18-19.05.2017р. - Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка запрошує Вас узяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ПРИРОДНИЧИХ ДИСЦИПЛІН У СЕРЕДНІЙ ТА ВИЩІЙ ШКОЛІ» (XXІV КАРИШИНСЬКІ ЧИТАННЯ)18-19.05.2017. - Poltava National Pedagogical University named after V.G. Korolenko invites you to participate in the International scientific-practical conference "METHODS OF TEACHING NATURAL SCIENCES IN SECONDARY AND HIGH SCHOOLS" (XXІV KARYSHYNSKI READING)23-24.05.2017р. - Науково-практична конференція з міжнародною участю «Біоетика та біобезпека: мультидисциплінарні аспекти»

Детальна інформація щодо конференції29.05-01.06.2017р. - Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми біології та медицини»

Шановні колеги!

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка запрошує Вас взяти участь в роботі Міжнародній науково-практичної конференції «Актуальні проблеми біології та медицини» з 29 травня по 1 червня 2017 року.

Напрямки роботи конференції:
- Пре-, пробіотики і харчування
- Ожиріння і діабет
- Кислотозалежні захворювання та їх лікування
- Сучасні проблеми методики викладання біології, медицини та еколого-валеологічного виховання в освітніх закладах
- Вплив стану навколишнього середовища, природних факторів живої та неживої природи на здоров’я людини

Прийом статей і оплата до 1 квітня 2017 р.

Робоча мова: українська, російська та англійська.

Більш детальна інформація у інформаційному листі (див. прикріплені файли).

Інформаційний лист -//- Информационный лист -//- Information
Піднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році
Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


Shupik

IMF

ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.