Любі друзі!

Сьогодні, напередодні Новорічного свята і Різдва Христового, від усього серця вітаю професорсько-викладацький склад, співробітників і студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет»!

У нас є чим пишатися! У 2019 році нам вдалося чимало зробити в усіх напрямках роботи - підготовці фахівців, наукових дослідженнях, розвитку матеріально-технічної бази, розширенні міжнародного співробітництва. Ми щиро раділи успіхам і надихалися перемогами, разом долали труднощі і прагнули досягти більш високих результатів, разом будемо працювати і далі - множити добрі справи, зміцнювати наш заклад вищої освіти, творчо і відповідально робити свою справу!

Дорогі колеги, нас об'єднують одні цілі, бажання приносити користь рідному Університету та відповідальність за його долю. Зовсім скоро новий рік вступить в свої права. І хочеться, щоб новорічні свята створили дивовижну атмосферу добра, подарували найсвітліші почуття і гарний настрій, допомогли повірити в краще і з надією подумати про майбутнє.

Від щирого серця бажаю, щоб справа, якій Ви себе присвятили, надихала Вас на нові відкриття, приносила задоволення і успіх, а прагнення до нових висот і творчості залишалося Вашим вірним супутником! Нехай наступний рік буде благополучним і щасливим для всіх нас і принесе в кожну родину мир, злагоду і любов. Міцного Вам здоров'я, радості й здійснення найзаповітніших бажань!

З новим, 2020 роком і Різдвом Христовим,
ДЗ «Луганський державний медичний університет»!

Ректор ДЗ «ЛДМУ»
Заслужений лікар України