Члени СНТ нашого університету: Набока А. С. (студентка 4 курсу), Сергєєва В. В.(студентка 5 курсу), Верещагін А. В.( студент 4 курсу), Ошека Ю. Ю. (студент 5 курсу) та Алексенченко М. Є.(студент 5 курсу) взяли участь у коворкінгу "Налагодження стосунків між Студентськими науковими товариствами медичних ЗВО-переселенців", який був проведений 23 -24 грудня у Краматорську на базі Донецького національного медичного університету.

Вдалим, з точки зору інформативності, був обмін досвідом у форматі конференції між представниками двох СНТ.

Захоплююче пройшли майстер-класи з хірургії та реанімації, де студенти ДНМУ на високому рівні показали свої практичні навички.

Результатом коворкінгу стала домовленість про тісну співпрацю та складання перспективного плану розвитку наших СНТ.