Напередодні новорічних та різдвяних свят ми завжди чекаємо на подарунки, дива та казку. Проте часто цю казку треба створювати самостійно.

  Саме тому вже третій рік поспіль викладачі, співробітники та студенти ДЗ «ЛДМУ» організовують свято для дітей з обмеженими можливостями.

  Підготовка до святкування починається ще восени. Увесь листопад співробітники та студенти університету виготовляють різноманітну сувенірну продукцію, яку потім продають на благодійному ярмарку «Відчуй себе Миколаєм!». Усі зібрані кошти використовують на придбання цукерок для подарунків.

  Цьогоріч святковий вечір відбувся 11 січня на базі Центру культури та дозвілля студентів. На святі дітлахи мали можливість не лише подивитися виставу, а й поспілкуватися, пограти в різні ігри, самостійно прикрасити ялинку, зліпити сніговика, помалювати і, звісно, потанцювати.

  Веселі та товариські персонажі підкорили серця дітей, сприяючи створенню теплої та дружньої атмосфери.

  Позитивні емоції, кумедні персонажі та солодкі подаруночки створили справжню незабутню чарівну казку, до якої долучилися не лише діти, а навіть і їхні батьки.

  Звісно, не всі діти змогли відвідати свято. Але й вони не залишилися без уваги. Дід Мороз у супроводі лісових звіряток відвідав їх удома та подарував краплинку щастя кожній дитині.

  Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами як організатор свята висловлює щиру подяку всім, хто долучився до підготовки та проведення цього свята.

2 3

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo