Профорієнтаційний рейд кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами по закладах загальної середньої освіти м.Лисичанська

  Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі. Від вибору професії до душі у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя.

  Правильний вибір професій – моральне задоволення, висока самооцінка, водночас це й висока продуктивність праці.

  Державний заклад «Луганський державний медичний університет»  сьогодні – це сучасний вищий навчальний заклад регіону, що працює за новими європейськими стандартами освіти, це перспективна команда професорсько-викладацького складу, міцна, велика родина, здатна виховати не одне покоління талановитих лікарів та провізорів.

  Профорієнтаційна робота з учнівською молоддю – один з пріоритетних напрямків виховної роботи Державного закладу «Луганський державний медичний університет», тому мотивація професійного вибору, відношення абітурієнта до навчального закладу, його професійна орієнтація і життєві плани в багатьох випадках залежать від інформації, яку він отримає на найбільш важливому етапі складного та суперечливого процесу професійного самовизначення.

  21 січня 2020 року викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами Державного закладу «Луганський державний медичний університет» Олеся Куценко та Карина Родік відвідали загальноосвітні середні школи І-ІІІ ступенів м. Лисичанська та провели якісну профорієнтаційну роботу з учнями 10-11-х класів.

  Випускникам було презентовано історію нашого університету, спеціальності, за якими ведеться підготовка, умови та правила прийому. Викладачі також акцентували увагу на якісній матеріально-технічній базі, кадровому потенціалі, сучасному гуртожитку та сприятливих  умовах навчання.

  Під час зустрічі зі студентами Лисичанського медичного коледжу (а їх зібралось біля 50 осіб!) викладачі розповіли про можливості, які відкриває для них наш університет, а саме можливістю вступу на ІІ курс за спеціальністю «Медицина».

  Детальну інформацію про правила вступу, день відкритих дверей, підготовчі курси до ЗНО, умови навчання, учні шкіл та студенти Комунального закладу «Лисичанський медичний коледж» дізналися з друкованих рекламних буклетів та відео-презентаційних матеріалів нашого закладу.

  Усвідомлюючи престиж професії лікаря та провізора у сучасному суспільстві, більшість абітурієнтів з неабиякою цікавістю віднеслися до зустрічей із представниками університету, ставили питання, на які отримали ґрунтовні відповіді.

  Варто відзначити, що викладачі кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами досить переконливо та результативно провели профорієнтаційну роботу серед випускників закладів освіти, презентуючи нашу alma mater, ненав’язливо та вміло доносячи позитивну інформацію про життя університету, про професію медичного працівника, викликаючи  інтерес до навчання у медичному виші.

001002004

НАШІ ДВЕРІ ВІДКРИТІ ДЛЯ ВСІХ, ХТО ПРАГНЕ, НЕ ШКОДУЮЧИ СИЛ, ПРАЦЮВАТИ НА ІНТЕЛЕКТ, МЕДИЦИНУ Й ПРОЦВІТАННЯ УКРАЇНИ!

Помічник проректора з виховної роботи,
викладач кафедри іноземних мов
з латинською та українською мовами
Олеся Куценко

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo