З перших часів існування медичного вишу в м. Рубіжне сталося так, що шлях ДЗ «ЛДМУ» – це шлях боротьби. Залишившись без переважної більшості кадрових та технічно-матеріальних ресурсів, університет на чолі з професором Ігорем Володимировичем Іоффе був змушений весь час доводити, що вартий довіри. Пережито шквал перевірок, комісій, моніторингів…

За доволі незначний проміжок часу все ж таки вдалося налагодити повноцінну роботу та доказати спроможність закладу готувати високопрофесійних фахівців. Сьогодні університет посідає провідні позиції серед закладів-переселенців. Постійний розвиток матеріально-технічної бази університету засвідчений не лише його співробітниками, студентами, але й міністерськими моніторинговими групами.

З початком передвиборчої кампанії на посаду ректора ДЗ «ЛДМУ» в інтернет-просторі розгорнулися справжні «бойові» дії. Вражає кількість постійно створюваних фейкових повідомлень про І.В. Іоффе та якість його роботи на посаді ректора університету. Хто хоча б раз був у закладі та бачив умови навчання, може з легкістю спростувати всі наклепи, що йому закидають. Наведені в цих повідомленнях «факти» є повністю недостовірними: навіть дані з начебто ректорської біографії насправді належать іншій людині.

Ректор І.В. Іоффе надає перевагу невпинній, наполегливій праці й не може витрачати дорогоцінний час на з’ясування стосунків. Однак співробітники університету приголомшені та обурені тим брудом, що безперестану виливається на віддану своїй справі людину. Усі розуміють, що це може призвести до дестабілізації роботи закладу освіти.

Не заважайте працювати університету!

Вибори повинні бути чесними та прозорими!

Колектив співробітників ДЗ «ЛДМУ»