Дорогі студенти ДЗ "Луганський державний медичний університет", важливе повідомлення!

Кабінет Міністрів України затвердив заходи, які необхідно вжити для убезпечення від коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID - 19.

Відповідно до рішення Уряду оголошено загальнонаціональний карантин! У зв'язку з цим ДЗ "Луганський державний медичний університет" на три тижні - з 12 березня до 3 квітня 2020 року переходить на дистанційну форму навчання. Наказ №29 від 12.03.2020 Про оголошення карантину в ДЗ "ЛДМУ".

Будівля Центру культури та дозвілля студентів ДЗ "ЛДМУ" (Пр-т Московський, 25а, ОК "ВІЗИТ" 2-й поверх) зачинена з 18 березня до повного завершення карантиного режиму!

Зберігайте спокій, дбайте про своє здоров'я та слідкуйте за оновленнями.

Під час карантину:
- уникайте контактів з хворими;
- мийте руки з милом протягом 20-30 сек, використовуйте антисептик на основі спирту;
- прикривайте рота, коли кашляєте або чхаєте;
- в громадських місцях одягайте медичну маску;
- ретельно прожарюйте або проварюйте їжу;
- тримайте дистанцію від людей 1-2 метри;
- утримайтеся від відвідування місць великого скупчення людей.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА ОТОЧУЮЧИХ ВАС ЛЮДЕЙ!

В.о. Завідувача Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ»
Марина Соловйова