На думку спадає листопад 2014 року, коли в холодному  та незатишному залі Палацу культури м.Рубіжне, нас зібрав Іоффе Ігор Володимирович. Тоді нас було небагато – професори та викладачі, які вже обрали українську землю та життя в Рубіжному, колеги з Луганська, які ще вагалися і вирішували, що обрати - Луганськ чи Рубіжне, місцеві жителі, які вже працювали в структурних підрозділах університету, студенти та їх батьки. Всіх тоді об’єднувало з одного боку – сумніви, з іншого – бажання попре всі негаразди відновити роботу університету.

  Пройшло п’ять років - завдяки нашій вірі, бажанню та праці – ми відновили ДЗ «Луганський державний медичний університет»!

  Ми не тільки відбулися, а й крок за кроком  розвивалися: створювали матеріально - технічну базу, зміцнювали кадровий потенціал та збільшували контингент студентів. Хтось з нас за цей час отримав наукові ступені та вчені звання, став завідувачем кафедри та керівником структурного підрозділу.

  Вагомим та важливим результатом нашої спільної праці, віддачі кожного з нас - ректора, проректорів, деканів, завідувачів кафедр і керівників структурних підрозділів, всіх викладачів, співробітників - стали висновки комісії щодо моніторингу діяльності переміщених ВНЗ у 2017 р. та 2019 р., за якими Державний заклад «Луганський державний медичний університет» віднесено до першої групи, тобто закладу, який активно розвивається.

  Сьогодні - ми на порозі виборів ректора університету. Ми разом пройшли нелегкий шлях, нехай кожен з нас свідомо зробить свій вибір, але без докорів, без бруду, без звинувачень один одного. Вибори минуть,  але і надалі нам працювати спільно заради процвітання нашого університету!

Голова профспілкового комітету   Світлана БАРНАТОВИЧ

Члени профспілкового комітету    Наталія КОСТЯНІКОВА

                                                                Юлія ЄВТУШЕНКО

                                                                Юлія МАЦЕГОРА

                                                                Ніна ЧЕРЕПАХА

                                                                Вікторія РУДА

Звернення прийнято на засіданні профспілкового комітету
 (Протокол від 01.04.2020 р №4)