Дорогі ветерани, співробітники та студенти!
Прийміть найщиріші вітання з Днем Великої Перемоги!

  День Перемоги - священна дата історії, свято, яке об'єднує покоління і народи, оплачене сотнями тисяч життів і покалічених доль. У ці світлі травневі дні кожен з нас відчуває почуття глибокої вдячності до старшого покоління, яке подарувало нам можливість жити і працювати на вільній землі.

  Від імені колективу Державного закладу «Луганський державний медичний університет», висловлюю слова подяки Вам - учасники війни, трудівники тилу і діти війни! Ви були і залишаєтесь для нас прикладом стійкості і терпіння, самовідданого служіння Батьківщині, моральним орієнтиром для молодого покоління! І скільки б років не минуло з тих пір, ми завжди будемо пам'ятати про Ваш великий подвиг!

  Звертаючись до університетської громадськості і, особливо, до студентської молоді, хочу закликати всіх бути якомога уважнішими, милосердними до наших ветеранів, активніше дбати про них!

  Дорогі ветерани та трудівники тилу! Шановні колеги та студенти! Бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров'я, довгих років життя, благополуччя, нових перемог і звершень, радості та успіхів у всіх добрих починаннях!

З повагою,
В.о. ректора ДЗ «ЛДМУ»,
професор Ігор Володимирович Іоффе