003  На I курсі медичного факультету нашого університету навчається красива, розумна, комунікабельна, цілеспрямована, упевнена в собі студентка ‒ Войтенко Анжеліка Сергіївна.

Анжеліка, посівши I місце на обласному етапі мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти в грудні 2019 року в Сіверськодонецьку, у лютому 2020 року взяла участь у фінальному (Усеукраїнському) етапі X Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед студентів закладів вищої освіти (негуманітарний профіль).

І у фіналі конкурсу наша студентка показала себе якнайкраще, виявила свою наполегливість, працьовитість, творчість, проявила силу волі й довела, що на Східній Україні молодь добре знає творчість Великого Кобзаря, послуговується його пророчими словами у своєму житті.

Анжеліка Войтенко в Усеукраїнському етапі конкурсу посіла ІІ призове місце. Наказом Міністерства освіти і науки України від 13.05.2020 р. вона нагороджена дипломом II ступеня.

Вітаємо!!!
Бажаємо нашій студентці ще більше перемог у всіх її конкурсах!

Висловлюємо вдячність керівникам Анжеліки ‒ ст. викладачеві кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами Гришиній Олені Сергіївні та канд. пед. наук, доцентові кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами Кравчук Оксані Миколаївні.

Колектив кафедри іноземних мов
з латинською та українською мовами