З 16 червня по 24 червня 2020 року у ДЗ «Луганський державний медичний університет» проходила підсумкова атестація лікарів-інтернів та провізорів-інтернів у дистанційному режимі на online платформі Zoom. Відповідно до наказу ректора було створено комісії для проведення атестації за відповідними спеціальностями.

Атестацію інтерни проходили з дотриманням протиепідемічних норм, з використанням технологій дистанційного навчання за наступними спеціальностями:

«Офтальмологія», голова комісії – доцент кафедри офтальмології, отоларингології та онкології Лупирь С.А.;

«Дитяча анестезіологія», голова комісії – професор кафедри інтенсивної терапії, невідкладних станів та анестезіології Постернак Г.І.;

«Дитяча хірургія», «Хірургія», голова комісій –завідувач кафедри хірургії та хірургії ФПО, професор Зєльоний І.І.;

«Загальна фармація», голова комісії – декан фармацевтичного факультету, професор кафедри технології ліків, організації та економіки фармації Гудзенко О.П.;

«Загальна практика – сімейна медицина», голова комісії – завідувач кафедри сімейної, паліативної та військової медицини, доцент Скляр С.І.;

«Ортопедія і травматологія», голова комісії – завідувач кафедри нейрохірургії, травматології та ортопедії з ЛФК, професор Усатов С.А.;

«Внутрішні хвороби», голова комісії – завідувачка кафедри інтенсивної терапії, невідкладних станів та анестезіології, професор Лоскутова І.В.;

«Неонатологія», «Педіатрія», голова комісій – завідувач кафедри педіатрії з дитячими інфекціями, доцент Волошин О.М.;

«Акушерство та гінекологія», голова комісії – завідувачка кафедри акушерства та гінекології, доцент Корнієць Н.Г.

Упродовж 5 днів атестаційні комісії оцінювали здатність інтернів виконувати теоретичні та практичні завдання. Атестація являється важливим підсумком роботи всього колективу нашого факультету. Ця атестація особлива, вона триває в умовах протиепідемічного карантину, проте це не позначилося на перебігу навчання, а також на оцінюванні знань.

Вітаємо лікарів-інтернів та провізорів-інтернів з успішним складанням іспитів та бажаємо з гордістю застосовувати здобуті знання на благо Луганщини!!!

2а
3а