Останні 4 місяці колектив Центру культури та дозвілля студентів ДЗ "ЛДМУ" знаходиться на карантині, але це не перешкода для творчості, тому що є інтернет-платформи. Звісно вони не замінять живе спілкування, але в теперешніх умовах життя - це поки єдиний шлях роботи.
З 27 квітня до 22 травня 2020 року відбулась обласна Інтернет-презентація традицій та надбань національних культур України «Культурна мозаїка».

У рамках проведення акції багатство та різноманітність національно-культурних досягнень своїх територій презентували заклади культури, творчі об’єднання, мешканці Новоайдарського, Білокуракинського, Попаснянського, Кремінського, Станично-Луганського районів, Білокуракинської, Біловодської об’єднаних територіальних громад, міст Рубіжного та Лисичанська Луганської області.

Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» представляв танцювальний колектив «МРІЯ» з чотирма різними танцями народів світу.
Переглянути презентацію можна за посиланням:

В.о. Завідувача Центру культури та дозвілля студентів
Марина СОЛОВЙОВА