Дорогі випускники
Державного закладу «Луганський державний медичний університет»!

У 2014 році Державний заклад «Луганський державний медичний університет» об`єднав сотні студентів з усіх куточків України та іноземців з різних країн. І всі вони йшли до своєї мети - стати Лікарями і Провізорами. Важкі роки наполегливого, але успішного навчання, позаду. І сьогодні, мав відбутись урочистий захід - вручення Дипломів. Але нажаль, наше життя і плани змінив карантин. І це означає, що студентам-медикам, замість святкового вбрання, доведеться вдягнути захисні костюми і стати на порятунок життя українців.

Кожен з вас пам`ятає, коли він вперше одягнув білий халат як студент Державного закладу «Луганський державний медичний університет». А сьогодні, професорсько-викладацький склад нашого Університету з гордістю називає вас Лікарями і Провізорами! Отримавши професію, ви повинні усвідомити важливість обов`язків, що покладаються на вас. Усі знання, сили та вміння віддавайте справі охорони здоров`я людини, лікуванню захворювань, завжди будьте вірними високим ідеалам милосердя, любові і взаємодопомоги між людьми. Гідно несіть клятву через усе своє життя! Пам`ятайте, що лікування починається з доброго слова. Підтримуйте своїх пацієнтів, ставтесь до них як до найближчих людей! Тому що люди довіряють вам найцінніше – своє здоров`я. Розвивайтеся, вивчайте нові технології, будьте кращими!

Дорогі випускники, бажаю вам натхнення, великих досягнень в оволодінні вашої спеціальності. Нехай ваші майбутні професійні і наукові надбання зміцнять вітчизняну наукову школу та медичну традицію. Ви стали гідними членами великої медичної сім`ї. Цінуйте один одного, бо ми - одне ціле! І пам`ятайте, коли буде складно, ми завжди поруч і готові підставити своє плече! Я не кажу вам: «До побачення», а кажу: «До нових зустрічей!».

З повагою,
в.о. ректора, професор Ігор ІОФФЕ