Шановні студенти, батьки та професорсько-викладацький склад
ДЗ «Луганський державний медичний університет»!

  Вітаю  з початком нового навчального року і чудовим святом - Днем знань!

  Вчорашні абітурієнти стали студентами ДЗ «Луганський державний медичний університет», перед ними відкривається новий Всесвіт - світ нових знань. Дякую першокурсникам за надану довіру і правильний вибір! Наш Університет надає широкі можливості для особистісного розвитку, і тільки від Вас залежить, чи буде Ваше студентське життя яскравим, захоплюючим і корисним.

  Звертаючись до студентів старших курсів, які вже подолали перші перешкоди, хочу побажати Вам і надалі бути успішними в навчанні, науці, спорті, творчості та праці! Не втрачайте дорогоцінного часу - Ви маєте самореалізовуватися в сучасному високотехнологічному і конкурентному світі!

  Найтепліші слова подяки адресую професорсько-викладацькому складу ДЗ «Луганський державний медичний університет», який віддає свої знання та уміння майбутнім поколінням медиків та провізорів! Наш Університет впроваджує сучасні форми та інноваційні методи в навчанні. Ми націлені на отримання студентами якісних, а, головне, актуальних знань. Успішна реалізація таких програм - багато в чому результат плідної діяльності керівництва та викладацького складу закладу вищої освіти - людей активних, ініціативних та творчих. Нехай Ваші високі професійні компетенції і працьовитість завжди допомагають Вам в роботі!

  Не можу не звернути увагу на те, що на жаль, всесвітня пандемія не дає нам можливості почати новий навчальний рік в урочистій обстановці, а навчання - у звичному для всіх форматі. Саме тому, освітній процес для першокурсників та студентів ІІ-го курсу спеціальності «Медицина», які щойно переступили поріг ДЗ «Луганський державний медичний університет», розпочнеться у стінах Університету 14 вересня в очному режимі. Для всіх інших студентів, з ІІ-го по VI-ий курси, навчання почнеться у дистанційній формі. Але ми докладемо максимум зусиль, щоб освітній процес у ДЗ «Луганський державний медичний університет», для всіх його учасників, був комфортним, зрозумілим та ефективним!

  Нехай цей навчальний рік стане успішним для всіх наших студентів і педагогів. Бажаю студентам грунтовних знань, гарних оцінок, справжніх друзів, цікавих подій і нових відкриттів! Професорсько-викладацькому складу - уважних і допитливих студентів, нових досягнень у роботі, успіхів у всьому, що Вами задумано! Здоров'я, щастя, терпіння і удачі на весь навчальний рік!

  У добрий путь!

З повагою,
в.о. ректора ДЗ «ЛДМУ»,
професор Ігор Володимирович Іоффе