XI Всеукраїнська науково-технічна виставка-конкурс
молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України!»

У вересні – грудні буде проведено XI Всеукраїнську науково-технічну виставку-конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України!».

Захід відбудеться у два етапи:

  • етап - відбірковий (обласний, заочний) - у вересні-жовтні;
  • етап - фінальний (всеукраїнський) у режимі онлайн.

Умови участі у виставці-конкурсі, орієнтовна тематика проектів у кожній номінації, вимоги до проектів та критерії їх оцінювання розміщені на сайті www.man.gov.ua.  

Для участі в І етапі виставки-конкурсу просимо до 30 вересня надіслати на поштову адресу обласного територіального відділення МАНУ письмову заявку (форма додається), тези інноваційного науково-дослідницького проекту та фото демонстраційної моделі або макета (за наявності) на паперових і електронних носіях.

Організаційні комітети І етапу виставки-конкурсу до 30 жовтня подають до організаційного комітету II етапу документацію відповідно до п. 2.4 розділу II Положення про Всеукраїнську науково-технічну виставку- конкурс молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України» на поштову адресу Національного центру «Мала академія наук України»: НЦ «МАНУ», вул. Дегтярівська, 38-44, м. Київ, 04119 (з поміткою «Виставка»).

Про терміни та умови проведення II етапу виставки-конкурсу буде повідомлено додатково.

Детальна інформація - за телефоном: 0 (44) 489-55-80, 098-276-93-40 (контактна особа - Ірина Козленко); e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та на сайті www.man.gov.ua.   

 

За більш детальною інформацією звертатися до кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами!