Щорічний благодійний ярмарок «Відчуй себе Миколаєм» стартує!

Благодійний захід проводиться вже п’ятий рік поспіль викладачами, співробітниками й студентами Державного закладу «Луганський державний медичний університет». Усі зібрані кошти використовуються на солодкі презенти для дітей з різними вадами розвитку, а головне – для створення казкового свята для цих дітей.

Пандемія та карантин внесли корективи до звичайного темпу життя, тому цього року ярмарок «Відчуй себе Миколаєм» відбудеться в дистанційному форматі!

На вас чекають різноманітні сувеніри різдвяної та новорічної тематики: ялинки, сніговики, символи Нового року 2021 – бики – та безліч іншої продукції.

З усіх питань звертайтеся на кафедру іноземних мов з латинською та українською мовами за номером 0992570366