Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Студентська республіка» з жовтня 2020 року по лютий 2021 року реалізує Всеукраїнську конкурсну програму «Кращий студент України-2020» (інформацію про конкурс розміщено на сайті: https://studrespublika.com/vmgo/student.php ).

Метою програми є виявлення всебічно розвиненої студентської молоді, стимулювання підвищення рівня її суспільної активності, сприяння формуванню активної життєвої позиції студентства.

У рамках конкурсу «Кращий студент України» планується визначати наступні номінації:

«Кращий студент України (комплексна характеристика)»;
     «Кращий студент-аналітик України»;
     «Кращий студент-громадський діяч України»;
     «Кращий студент-дизайнер України»;
     «Кращий студент-медійник України»;
     «Кращий студент-науковець України»;
     «Кращий студент-підприємець України»;
     «Кращий студент-програміст України»;
     «Кращий студент-профспілковий активіст України»;
     «Кращий студент-спортсмен України».

Програма реалізується в наступні етапи:

1. етап: у закладах вищої освіти: протягом жовтня-грудня 2020 р.;
  2. етап: протягом листопада 2020 - квітня 2021 рр.;
    фінальний етап.

Координатор мережі Студреспубліки - Щерба Олександр, телефони: (044) 529-13-75, (063) 267-44-90, електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

За більш детальною інформацією звертатися до кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами!