Уже кілька років поспіль у Державному закладі «Луганський державний медичний університет» з 25 листопада по 10 грудня кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами проводить щорічну інформаційну кампанію в рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства». Метою кампанії є широке інформування студентської молоді з цієї проблематики, закликаючи їх до активних дій і нульової толерантності до насильства, торгівлі людьми та захисту прав людей.

Так, під цьогорічним гаслом кампанії «протиДІЙмо разом: покоління свідомих виступає проти…» студенти-активісти нашого університету об’єдналися заради спільної мети та створили десятки агітаційних постерів у знак протесту до будь-яких проявів насильства над людиною, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Ми впевнені, що глобальну проблему сьогодення можна подолати, якщо про неї говорити. І ми закликаємо усіх, не боятися робити це!

Якщо у ваші двері постукала біда, не здавайтеся, пам’ятайте, що ви в ній не самотні. Нині функціонує багато інституцій, які зможуть допомогти вам і словом, і ділом. Звичайна пильність, обізнаність може врятувати як власне життя, так і життя близьких та рідних.

Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами