VІІ Всеукраїнський (ХVІІ Всекримський) фестиваль-конкурс учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж «Змагаймось за нове життя!» присвячений Лесі Українці.

Студенти нашого університету вже ставали переможцями цього конкурсу (2018, Данько Ірина, Шаповалов Олексій), виборовши почесне І місце серед майже чотирьох тисяч учасників!

Цього року Фестиваль-конкурс проводиться у два етапи:

1-й етап – заочний (з 25 січня до 25 лютого 2021 року).

2-й етап – фінальний (нагородження переможців Фестивалю-конкурсу та великий гала-концерт). Проводитеметься в Чернівцях 10 квітня 2021 року (відповідно до епідеміологічної ситуації).

Фестиваль-конкурс проводиться в номінаціях:

«Аудіовізуальний твір». До номінації подаються: теле- та радіопередачі, телефільми, радіопостановки, відео-презентації. Тривалість аудіовізуального твору – до 30 хвилин.

«Вокал». До номінації подається відеозапис виконання одного вокального твору на слова Лесі Українки відомих композиторів або авторський твір.

«Декламація». Для декламування рекомендуються вірші Лесі Українки, уривки з її драматичних чи прозових творів, твори сучасних авторів, пов’язані з іменем письменниці.

«Інсценізація». Для інсценування рекомендуються літературні композиції, вірші, фрагменти моновистав, уривки з драматичних чи прозових творів Лесі Українки. Тривалість інсценізації – до 10 хвилин, кількість учасників – не більше чотирьох осіб.

«Науково-пошукова робота». Обсяг роботи: 5 – 10 сторінок формату А- 4.

«Малюнок» (за мотивами життя і творчості Лесі Українки). До номінації подаються малюнки формату А-3 (техніка виконання – за вибором автора).

«Твір». До номінації подаються твори за такими жанрами: відгук, есе, етюд, нарис, оповідання, поезія, публіцистична стаття, твір-роздум тощо. Обсяг твору: 1-3 сторінки формату А-4.

Мова Фестивалю-конкурсу – українська. У номінації «декламування» допускається використання іноземних мов або мов національних меншин України.

Участь у Фестивалі-конкурсі безкоштовна.

Для участі у Фестивалі-конкурсі необхідно в період з 25 січня до 25 лютого 2021 року подати заявку.

З усіх питань звертатися на кафедру іноземних мов з латинською та українською мовами.