Починаючи з 2015року, 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

У цей день вся країна вшановує пам’ять тих громадян, які змінили перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності. Вони захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи людини й майбутнє України ціною власного життя.

Герої Небесної Сотні стали уособленням людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Люди, різні за віком, статтю, освітою, професією, з різних куточків як України, так і з-за кордону, зробили Майдан символом свободи, а Революцію Гідності – продовженням Української революції.

Студенти нашого університету охоче та завзято підхопили ідею виставки художніх робіт, присвячених Дню Героїв Небесної Сотні. Нестримна фантазія та творчий запал допомогли створити їм чудові та натхненні плакати, які пропонуємо до вашої уваги на світлинах сайту.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo