УВАГА! КОНКУРС!

Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами запрошує студентів, викладачів і співробітників узяти участь у конкурсі виразного читання улюблених поезій Тараса Шевченка, який проводиться з нагоди 207-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря.

Для участі необхідно до 4 березня 2021 року подати на розгляд журі відеозапис виконання поезії Тараса Шевченка. Тривалість відеозапису не повинна перевищувати 2 хвилини.

Критерії оцінювання: уміння інтонаційно передати авторський задум, мовленнєва вправність, техніка мовлення, акторська майстерність, режисерське рішення, аудіовізуальне оформлення.

Файл із відеозаписом та інформацію про учасника (прізвище, ім’я, по батькові учасника; курс, спеціальність, назва факультету або посада й назва структурного підрозділу; контактний номер телефону, e-mail) слід надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа слід зазначити „Конкурс виразного читання” та своє прізвище.

Підсумки конкурсу будуть підведені 9 березня 2021 року. Результати конкурсу буде розміщено на офіційному сайті ДЗ „Луганський державний медичний університет” та в мережі Facebook.

Контактні телефони:

095-69-60-111 (Кравчук Оксана Миколаївна)

095-01-69-987 (Кременчук Анна Сергіївна).