Шановні студенти!

  Вже майже рік ми з вами живемо в оновленій реальності. Призвичаїлись до носіння масок, дотримуємось соціальної дистанції та без кінця миємо руки. Знаємо на пам’ять симптоми і синдроми «нового ворога» та бережемо від нього найдорожчих. 

  SARS-CoV-2 не оминув нікого. Багато з нас вже перехворіли, і не один раз. В когось хворіли батьки та друзі. Але пітьма не може бути нескінченною. Погодьтесь, ми вже не відчуваємо жаху перед COVID-19. Знов відкриваємо для себе радощі зустрічей, отримуємо задоволення від життя.

  Нажаль, з періодом морального полегшення, ваша мотивація до сумлінного навчання майже звелась нанівець. Вам вже не хочеться прокидатись рано-вранці заради zoom-конференції, полишати проходження гри задля детального вивчення теми, відриватись від серіалу, щоб написати реферат чи відповісти на завдання. Хтось знайшов постійну роботу і не має на навчання часу.

  Вже не один десяток разів до нас звертались ваші батьки, у розпачі від того, що їх розумнички, які так шалено прагнули стати лікарями або провізорами, втратили до занять будь-який інтерес. І це закономірно. Ви надто довго були в ізоляції від Alma mater. Чималий час займались дистанційно. І прийшла пора покласти цьому край.

  В житті студента медичного університету є три визначальні курси, коли отримання знань є надважливим. Це перший – закладання фундаменту знань, третій –осягнення неосяжного перед ЄДКІ, та найстарший – за крок до диплому. Саме тому Вченою радою університету було прийнято рішення про повернення до очного навчання студентів саме цих курсів.

  Ми сподіваємось, що ви разом із викладачами докладете максимум зусиль, щоб навчальний процес був для всіх комфортним, безпечним, а головне, продуктивним. Ми віримо, що ви прагнете повернутись до навчання в аудиторіях так же сильно, як ми бажаємо знову вас бачити!

  Будь ласка, дотримуйтесь протиепідемічних правил. У випадку підвищення температури та появи патогномонічних симптомів залишайтесь вдома та звертайтесь до сімейного лікаря. Бо збереження здоров’я колективу є справою кожного.

Дякуємо за розуміння!