Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Абітурієнтам Foreign students Новини Контакти

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Кафедри

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Навчально-методичний відділ

Бухгалтерська служба

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Міжнародний відділ

Планово-фінансовий відділ

Експлуатаційно-технічний відділ

Канцелярія

Інформаційно-обчислювальний центр

Відділ аспірантури та ординатури

Відділ науково-медичної інформації

Господарська частина

Відділ обслуговуючого персоналу

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

Дошка оголошень для інтернів, курсантів, лікарів

”Національна

”Національна
СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ
(2016 рік)

26.12.2016р. - ТВОРЧИЙ КОНКУРС «НАЙКРАЩА НОВОРІЧНА ЯЛИНКА ВЛАСНИМИ РУКАМИ»

Останні передноворічні дні завжди сповнені приємною метушнею, очікуванням дива та подарунків. Приємно здивували і порадували нас студенти-першокурсники своїми уміннями та творчим підходом до участі у конкурсі «Найкраща новорічна ялинка власними руками». Студентські роботи були представлені у номінаціях: «Креативна ялинка», «Новорічні мрії», «Зимова казка», «Майже ялинка».

Журі дуже нелегко було визначити кращу ялинку, оскільки кожна вирізнялася неповторністю та креативністю. І усе ж таки були визначені переможці конкурсу. Ними стали студенти наступних груп першого курсу: 2м, 3м, 4м, 10м, 14с, 15ф. Вітаємо переможців!

Кафедра гуманітарних наук вітає колег і студентів з новорічними святами!

Рік Новий - казковий час!
Хай здивує щастям Вас
Рік добра і рік кохання.
Тож приймайте привітання:
Будьте добрі та здорові,
Побажаємо любові,
Світла й радощів багато,
Щоб життя було, як свято!


-//-//-//-//-//-

23.12.2016р. - КВН СЕРЕД СТУДЕНТСЬКИХ КОМАНД ОБЛАСТІ

Як відомо, без жартів і сміху в нашому житті було б просто сумно і безглуздо жити. Вечір п'ятниці 23 грудня 2016 року, ознаменувався приємною подією для жителів міста Рубіжне, городян чекав справжній новорічний фестиваль КВН серед студентських команд області. Фестиваль КВН - це атмосфера гумору, юності, здорової сатири і творчості Гра була проведена весело, жваво, цікаво і, звичайно професійно.

У фестивалі брали участь команди з наступних навчальних закладів: ДЗ «Луганський державний медичний університет», Рубіжанський індустріально-педагогічний технікум», Первомайський індустріально-педагогічний технікум, Східноукраїнський національний університет ім. Даля, Інститут хімічних технологій СНУ ім. Даля (м. Рубіжне), та Луганський державний університет внутрішніх справ ім. Дідоренка. Хочеться відзначити, гостроту жартів, смішні мініатюри та акторську майстерність, яку продемонстрували команди.

За підсумками гри переможці стали:
1-е місце команда ЛДУВС ім.Дідоренка;
2-е місце – ДЗ «ЛДМУ»;
3-е місце - СНУ ім. Даля.

Фестиваль був проведений за підтримки:
- Міської ради м. Рубіжне;
- ДЗ «Луганський державний медичний університет»;
- Профспілкової організації студентів ЛДМУ;
- Студентським парламентом ЛДМУ.

Протягом усього вечора своїми творчими подарунками радували глядачів студенти Луганського державного медичного університету, котрі займаються у гуртках Центру культури та дозвілля ЛДМУ: танцювальний колектив «Modern», вокальний ансамбль «Реприза», вокаліст Дмитро Дідора, гітарист Олексій Шаповалов.

Кожен, хто побував на цьому вечорі жартів, зміг відчути позитивні емоції і на мить відволіктись від сірих, похмурих буднів напередодні сесії.
-//-//-//-//-//-

22.12.2016р. - «РІЗДВЯНА КАЗКА» ВІД ІМПРОВІЗОВАНОГО ТЕАТРУ «МІЖ ДРУГИМ І ТРЕТІМ»

Напередодні Новорічних та Різдвяних свят кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами зі студентами 1 курсу запросили всіх охочих отримати задоволення від інтерактивного театрального шоу «Різдвяна казка».

Присутні пригадували різдвяні традиції нашої рідної країни та традиції Великої Британії з Вакулою, Оксаною, Солохою та іншими колоритними персонажами, брали участь в різноманітних конкурсах, стали акторами театру-експромту.

Жарти, сміх та усмішки дали можливість перепочити між «модулями» та забезпечили передноворічний настрій.
-//-//-//-//-//-

19.12.2016р. - ПАЛАЮЧА МЕНОРА

В землі не скрилось, тліном не взялось
Витке і ніжне золото волось,
Блищить на мокрій твані крутоярів
Розбите скло старечих окулярів,
І дотліває, кинутий набік,
Закровлений дитячий черевик.

19 грудня 2016 року кафедрою гуманітарних наук проведено відкритий урок пам’яті з нагоди роковин трагедії Бабиного Яру.

У 2016 році українська та світова спільнота відзначає 75-ту річницю подій у Бабиному Ярі, який є символом трагедії Голокосту та нацистських злочинів на українській землі, жертвами яких стали мільйони людей. Бабин Яр став могилою десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів-членів ОУН, військовополонених, циган та інших громадян. Усього за роки нацистської окупації Києва (1941-1943 рр.), за різними відомостями, було знищено близько 100000 осіб.

Студентами першого курсу 11м та 12м груп були підготовлені інформативні доповіді, презентації, а також фотоматеріали, що ілюстрували страшну хроніку подій часів нацистської окупації та трагедії Бабиного Яру. Присутні дізналися, що нині Бабиного Яру фактично немає, його зрівняли із землею. Тут проклали дороги й трасу метрополітену Дорогожичі, телевежу, спорткомплекс, побудували житлові квартали, розбили парк. Лише верхів’я урочища Бабин Яр у межах вулиць Дорогожицької, Мельникова, О. Теліги та Оранжерейної залишилося незабудованим — як свідчення трагедії світового масштабу, місце історичної пам’яті.

75-річчя трагедії Бабиного Яру є нагодою не тільки згадати жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, виховувати молодь на прикладах взаємоповаги між народами, духовного подвигу заради рятування життя людей.


-//-//-//-//-//-

03.11.2016р. - ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ!!!

03 грудня 2016 року в м.Сєвєродонецьк проходили обласні етапи Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, в яких узяли участь підготовлені викладачами кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами студенти – переможці внутрішньоуніверситетських етапів зазначених конкурсів.

В обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика студенти І курсу спеціальності «Медицина» посіли:

ІІІ місце – Стасюк Вікторія Михайлівна;
ІІІ місце – Юрчук Віталій Сергійович;
VІІ місце – Набока Анна Сергіївна.

Щиро вітаємо переможців!


-//-//-//-//-//-

02-03.11.2016р. - ФЕСТИВАЛЬ ВОКАЛЬНО-ХОРЕОГРАФІЧНОГО МИСТЕЦТВА «КРИЛА НАДІЇ»

2-3 грудня в Сєвєродонецькому міському Палаці Культури пройшов фестиваль вокально-хореографічного мистецтва «Крила надії». Девіз цього фестивалю був такий – «Наша надія – мир на Донбасі». В ньому прийняли участь представники з Луганської, Донецької, Харківської та Сумської областей. Вокалісти та хореографічні колективи в залежності від віку та жанру виступу проходили відбір: демонстрували свої таланти компетентному журі з авторитетних творчих діячів з усієї області та гостей міста. Оцінював обдарованих конкурсантів й оперний співак з Китаю Ю. Цзюньцяю. Приїхав на Гала-концерт й переможець першого сезону Шоу «Голос країни» каналу 1+1 Іван Ганзера, який привітав учасників та глядачів з цим святом творчості.

Бурними оплесками зал вітав виступи талановитих вокалістів та колективів. Не залишився в стороні від участі у цьому фестивалі й Центр культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганського державного медичного університету». Колектив Центру зробив все можливе, щоб обдаровані та талановиті студенти змогли прийняти участь у фестивалі. Іноземні студенти з Узбекистану, які не без підтримки хореографа Центру, за 3 місяці свого навчання в університеті створили два танцювальних колективи: «Восток», який складається з хлопців, та «Танхо» - де танцюють дві чудові дівчини. Треба зауважити, що колектив «Восток» зайняв перше місце в номінації «Народна хореографія» (категорія молодь до 19 років) за виконання танцю «Андижонская полька». Не залишилися без нагород і вокалісти. Студентка першого курсу Макарук Анастасія, котра своїм проникливим співом розчулила журі фестивалю, зайняла перше місце в номінації «Естрадний спів» (категорія молодь до 19 років). Дует Макарук Анастасії з Оленою Йосифовою, в минулому теж студенткою медичного університету, не залишився без уваги, вони зайняли третє місце в номінації «Естрадний спів» (категорія дорослі 20-35 років). Студент першого курсу Шаповалов Олексій виконав на гітарі свою авторську пісню «Воїн».

Успіхи студентів Луганського державного медичного університету ще раз підтверджують відому істину, що майбутні лікарі не тільки добре навчаються, щоб досягнути свої мети у лікарській справі, а й розвивають свої найкращі здібності та таланти, займаючись у гуртках Центру культури та дозвілля студентів.


-//-//-//-//-//-

25.11.2016р. - ПОСВЯТА В ПЕРШОКУРСНИКИ СТУДЕНТІВ

25 листопада 2016 року в міському Палаці Культури пройшов урочистий концерт посвяти в першокурсники студентів першого курсу Луганського державного медичного університету. Відтепер до великої сім’ї медичних працівників приєдналися ще близько трьохсот нових майбутніх фахівців.

Захід відвідали представники ректорату, декани факультетів, професори, доценти та асистенти кафедр, студенти старших курсів і звичайно ж, студенти першого курсу медичного університету, а також гості міста та області. Свої теплі слова першокурсникам виголосив ректор Луганського державного медичного університету Іоффе Ігор Володимирович. Він побажав хлопцям та дівчатам успіхів в осягненні знань, завзяття та наполегливості.

Зі вступним словом виступив перший проректор, доктор біологічних, медичних наук, професор Смірнов Сергій Миколайович. Він привітав студентів зі святом, побажав їм натхнення та насиченого студентського життя. Також з привітальними словами виступили проректор з наукової роботи, доктор медичних наук, професор Комаревцева Ірина Олександрівна, та декан медичного факультету, доцент Кузьміченко Інна Олегівна.

Щоб побажати гарних результатів у навчанні, до цього свята завітала в.о. директора департаменту охорони здоров’я у Луганській області Рибалка Ольга Юріївна.

Студенти всіх курсів підготували яскраві, творчі та видовищні виступи. Ведучими концерту були студентка шостого курсу Анастасія Кремезна та студент першого курсу Микита Кіслиця. У ході урочистої частини студентка шостого курсу вручила першокурсникам «ключ» як символ до відкриття нових незвіданих знать, вершин науки та життєвих перемог. Особливо треба відмітити танцювальні колективи Центру «Мрія», «Modern», та «Street Dance», вокалістів Центру, та обдарованих студентів з Узбекистану. Дуже яскраві були і сольні виступи студентів.

Посвята в першокурсники – чудова традиція Луганського державного медичного університету. Щиро бажаємо всім першокурсникам активної участі в житті та розвитку університету. Нехай здобуті знання стануть щасливим квитком до здійснення їхніх мрій.
-//-//-//-//-//-

24.11.2016р. - ДРУЖНІ ЗУСТРІЧІ ДО «ДНЯ СТУДЕНТА»

24 листопада у спортивній залі ДЗ «ЛДМУ» пройшли дружні зустрічі з волейболу серед жіночих та чоловічих команд, присвячених «Дню Студента».

Серед чоловічих команд брали участь ДЗ «ЛДМУ», РПК ЛНУ, Юність (сш. № 2); серед жіночих команд ДЗ «ЛДМУ» та команда Юність.

Серед чоловіків І місце ДЗ «ЛДМУ», ІІ місце РПК ЛНУ, та ІІІ місце команда Юність, серед жінок І місце ДЗ «ЛДМУ», та ІІ місце команда Юність.

Кафедра фізичного виховання вітає всіх студентів з ДНЕМ СТУДЕНТА!


-//-//-//-//-//-

23.11.2016р. - ФОТОКОНКУРС «МОЛОДЕ ОБЛИЧЧЯ ЛДМУ»

23.11.2016 р. були підведені підсумки фотоконкурсу «Молоде обличчя ЛДМУ», який уже став доброю традицією нашого університету.

У фотоконкурсі активну участь прийняли студенти 1-3 курсів. Усі роботи відрізняються життєвістю, позитивом та оптимізмом. Однак, найцікавішими, на думку членів журі, є фотороботи, які віддзеркалюють бачення студентами своєї майбутньої професії – професії лікаря.

Компетентне журі відзначило найкращі роботи у таких номінаціях: «Моя професія лікар» (переможець - Салова Світлана, студентка 2 курсу, група 10П), «Нас єднає Україна» (переможець - Терентьєва Оксана, студентка 1 курсу, група 13С ) та «Дозвілля молоді» (переможець - Макарук Анастасія, 1 курс, група 14С). Переможців привітав ректор університету, професор Іоффе Ігор Володимирович.

Найкращі роботи можна побачити на університетському стенді (2 поверх, кафедра гуманітарних наук).

Дякуємо усім учасникам і щиро вітаємо переможців!


-//-//-//-//-//-

05-20.11.2016р. - МІСЬКА СПАРТАКІАДА З ШАХ

З 5-20 листопада пройшла міська спартакіада з шах. Змагання проходили на базі ІХТ. Участь приймали 9 команд.

Збірна команда ДЗ «ЛДМУ» зайняла 7 місце.

Склад команди:
- Ричко Констянтин (1 курс)
- Гузей Володимир (1 курс)
- Клименко Микита (2 курс)
- Порока Ольга (1 курс)
- Набока Арсен (працівник ДЗ «ЛДМУ»)
- Романюк Клавдій Богданович (в.о. зав. кафедри фізичного виховання)


-//-//-//-//-//-

16.11.2016р. - ВІДКРИТІ ЗМАГАННЯ З ТЕНІСУ

16 листопада 2016р. в спортзалі ДЗ «ЛДМУ», пройшли відкриті змагання з настільного тенісу серед студентів, за підтримки профспілкової організації студентів та кафедри фізичної культури.

Спортсменів привітали ректор Іоффе І.В., перший проректор з науково-педагогічної роботи Смірнов С.М., голова профспілки студентів Дрокин Р.І., які побажали їм удачі і подякували за активну позицію щодо розвитку секції з настільного тенісу в нашому університеті.

Відкрив змагання ректор Іоффе І.В., зігравши першу партію. В змаганнях брали участь дівчата і юнаки. Турнір видався емоційним, учасники показали всі свої вміння.

Дякуємо за участь, сподіваємося ці змагання стануть доброю традицією в нашому університеті.

Наші щирі вітання учасникам які зайняли призові місця.
Дівчата:
1 місце - Мельник Анастасія - 2 курс медичного факультету;
2 місце - Брус Валерія - 3 курс медичного факультету.
Юнаки:
1 місце - Рассказов Микита - 1 курс медичного факультету;
2 місце - Шиян Євгеній - 2 курс медичного факультету;
3 місце - Єфімов Ігор - 2 курс медичного факультету.
-//-//-//-//-//-

16.11.2016р. - БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЕКТ «Я – ЛІДЕР»

У рамках громадського благодійного проекту «Я – лідер» студентка ДЗ «ЛДМУ» Софія Решетнікова відвідала м. Київ. Даний проект ініційований громадською організацією «Моє місто – Рубіжне». Його метою є популяризація молодіжного руху, підтримка та розвиток лідерських якостей у прогресивної молоді, а також підтримка молодіжних ініціатив і реалізації проектів, ініційованих молоддю міста.

Наша студентка відвідала тренінгові заняття, побувала на екскурсії у Київській міській державній адміністрації, а також на зустрічі із керівниками волонтерського центру «Фролівська 9/11». Безмежно цікавою була зустріч і з головою братства та головою студентського самоврядування Києво- Могилянської Академії.


-//-//-//-//-//-

14.11.2016р. - СТУДЕНТИ-МЕДИКИ З УЗБЕКИСТАНУ ЗНАЙОМИЛИСЯ З УКРАЇНСЬКИМИ ЗВИЧАЯМИ, ТРАДИЦІЯМИ, ІСТОРІЄЮ

Студенти-іноземці ДЗ «Луганський державний медичний університет» вивчають мову країни, в якій здобувають освіту. Опанувати дух мови без знайомства з національною культурою неможливо. Задля занурення студентів-першокурсників з Узбекистану в дивовижний світ українських традицій і звичаїв викладачами кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами було організовано для них відвідування Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді.

Екскурсантів гостинно зустріли працівники Центру. Гості Рубіжного із зацікавленням розглядали зібрані з усіх регіонів України (і з-за кордону) вишиті рушники, що представлені в Центрі в межах акції «Рушник єднання». Побачили також найбільший на Луганщині дідух заввишки майже у 3 метри (що виготовили до ювілейної дати Дня Незалежності України спільно з педагогами вихованці Центру), і дізналися, що дідух - це символ роду, його оберіг, а на його гілочках живуть душі предків, які захищають родину від біди. Окремою була розповідь про часи Другої світової війни на Луганщині.

Зустріч була наповнена щирими емоціями. Свої враження від побаченого й почутого, свої побажання студенти написали на яблуках і розмістили на «гостинному дереві», в Центрі туризму та краєзнавства.

«Виявляється, що в культурах українського та узбецького народу є спільні риси. Узбецькі традиції подібні до українських. В Узбекистані також пригощають гостей хлібом на вишитому рушнику, також узбецький «сочикх» (рушник) використовується у весільних обрядах», - Абдулхаєва Хадічабону – студентка І-го курсу медичного факультету.

«Мене найбільше вразила розповідь про героїчну боротьбу українського народу з німецько-фашистськими завойовниками. У залі слави ми побачили речі, одяг, зброю, документи часів Другої світової війни. До глибини душі мене розчулила розповідь про те, що місто Рубіжне визволяли солдати 78 стрілецької бригади, у якій було багато наших земляків з Узбекистану. Тут ми побачили наші національні елементи одягу - тюбетейку та вишиту хустину, які після війни воїни-герої подарували дітям, коли приїжджали у місто, щоб вшанувати пам’ять своїх загиблих товаришів», - Кенжабоєв Рахмонолі.

Господарі Центру запросили усіх студентів ДЗ «ЛДМУ» частіше приходити в гості, проводити там своє дозвілля, спробувати себе у виготовленні національних українських оберегів, стати активними учасниками різноманітних заходів.


-//-//-//-//-//-

10.11.2016р. - ВИСТАВКА ХУДОЖНИЦІ МАРИНИ КОВАЛЬОВОЇ

10 листопада 2016 року у Актовому залі Центра культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганського державного медичного університету» відбулося відкриття виставки творів живопису художниці Ковальової Марини, яка відома не тільки у місті Рубіжне, але й за його межами.

На відкритті виставки були присутні студенти Луганського державного медичного університету, а також жителі нашого міста. Було дуже приємно, що прийшли насолодитися мистецтвом й іноземні студенти. Живопис був представлений такими роботами як натюрморт, лісова природа, морські пейзажі. Гості виставки відзначили, що роботи Ковальової Марини виконані з любов'ю і в кожної є частинка майстра. Було дуже приємно бачити, що виставка дуже зацікавила студентів, які з цікавістю почали огляд робіт в залі і з палаючими очима і з захопленням задавали численні запитання художниці.

Художниця Марина Ковальова, відмітила, що участь у виставці - це обов'язковий критерій обміну досвідом, оцінки своїх робіт зі сторони. Творчий процес - індивідуальний, складний і щоб оцінити себе адекватно, необхідно постійно вдосконалюватися. А як відомо, досконалості немає меж, бо творчість завжди прекрасна у всіх своїх проявах.

Студенти, в свою чергу, побажали художниці успіхів, азарту, фанатизму і відданості своїй професії.

Довідка
Ковальова Марина Ростиславівна. Народилася 18 серпня 1993 року.

Освіта:
- ДШМ 2002-2008. Відділення образотворче мистецтво
- Денне відділення ИХТ ВНУ ім. Даля (м. Рубіжне) 2010-2015 (Фармацевт-технолог).
- Заочне відділення ХНПУ ім. Г.С. Сковороды. Спеціальність Образотворче мистецтво (дизайн реклами)
- С 2016 року Ковальова Марина є студенткою Луганського державного медичного університету, заочного відділення, фармацевтичного факультету

Місце роботи:
Вчитель малювання у СОШ №8 (м. Рубіжне)

Особисті досягнення:
- Двічі лауреат конкурсу в номінації «Живопис» (2008, 2009рр);
- Персональна виставка в ЦГБ ім. М.Горького (2007, 2013рр);
- Міжнародний конкурс «Підводні фантазії», м. Донецьк (2011р);
- Виставка «Різдвяна феєрія» (2012-2016рр);
- Персональна виставка «Дихання весни» (2013р);
- Ювілейна виставка до 10-річчя міського музею (березень 2016р);
- Виставка в Северодонецькій галереї мистецтв (квітень 2016р);
- Персональна виставка «Мальовничий ноктюрн» (липень 2016р);
- Арт-проект «Ми - Українці», м. Харків (серпень 2016р).

Регулярно проводить виставки своїх художніх робіт на різноманітних міських заходах. Веде активний образ життя, професійно займається пауерліфтінгом.

Художня виставка картин буде працювати у Центрі культури та дозвілля студентів до 10 грудня 2016 року, с 14:00 до 21:00 – без перерви.
Довідки за тел.: (066) 042 4415 або (063) 267 6058.

Будемо раді бачити Вас!


-//-//-//-//-//-

04.11.2016р. - ВЕЛОПРОБІГ: «РУХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ'Я»

4 листопада 2016р. студенти ДЗ «ЛДМУ» приймали участь у молодіжно-спортивній акції «Рух заради здоров'я». Старт велопробігу відбувся о 15:00 на площі Володимирської, та проходив вулицями міста.

На урочистому нагородженні акції, перед учасниками виступала ведучий спеціаліст відділу молоді та спорту Ступнікова С.О., яка привітала всіх учасників, та побажала нових перемог та міцного здоров'я.

Всі учасники акції були нагороджені іменними дипломами.

Рубіжанський комітет рубіжанської міської ради висловлює подяку ДЗ «Луганський державний медичний університет» за участь у молодіжно-спортивній акції «Рух заради здоров'я».

Кафедра фізичного виховання ДЗ «ЛДМУ» висловлює подяку за участь у акції:
1. Золотарьову Дмитру (2к 8гр)
2. Разборському Денису (1к 11гр)
3. Ставенко Ользі (1к 11гр)
4. Куліковському Денису (1к 13гр)
5. Кремезній Ліні Миколаївні (лаборант кафедри фізичного виховання)


-//-//-//-//-//-

31.10.2016р. - ЯК МИ СВЯТО ГАРБУЗА СВЯТКУВАЛИ…

Не знаючи традицій інших народів,
до кінця зрозуміти власні неможливо.

Стало вже доброю традицією проводити феєричні заходи на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами.

Цього разу студенти-першокурсники на чолі з викладачами кафедри підготували «моторошний» сюрприз, а саме – декорували навчальний корпус по вул. Володимирській саморобними кажанами, привидами й ліхтариками з гарбузів та влаштували святкування Хеловіна.

Зранку, 31 жовтня, усіх зустрічали костюмовані персонажі, які проводили конкурс-акцію «Trick or treat» («Пригощай, або пожартуємо!»). Основне ж дійство відбувалося в імпровізованому амфітеатрі одразу після першої пари. Студенти 12 групи першого курсу представили театралізоване дійство з низкою тематичних конкурсів із символічними призами, а всі охочі долучилися до нього.

Усі учасники й просто глядачі поринули у таємничий, містичний світ та отримали величезне задоволення!


Олександр, студент: «Мені дуже сподобався цей захід. І я сподіваюся, що такі веселі свята будуть проходити в нашому університеті й надалі»

Карина, студентка: «Програма була насиченою, цікавою, нас розважали різноманітні креативні конкурси»

Анастасія, студентка: «Мені дуже сподобалося, було круто»

Валерій, студент: «На святкуванні Хеловіна було дуже весело. Студенти та викладачі отримали велике задоволення від перегляду виступу. Це розбавило темні учнівські будні. Дякую за весело проведену перерву між парами»

Ольга Дмитрівна, комендант навчального корпусу: «Свято мені дуже сподобалося. Студенти під керівництвом викладачів добре підготувалися. Було дуже цікаво»

Ольга, студентка: «Мені сподобалось свято Хеловін в нашому університеті. Ті учасники, які проводили це свято, дуже гарно та професійно підійшли до нього. У такий спосіб розбавили тяжкі будні навчання. Було дуже весело, радісно, цікаво та позитивно. Хочеться частіше бачити такі заходи, так студентське життя буде цікавішим»

Олексій, студент: «Хеловін – це американське свято, я не знала, що в нашому місті та ЛДМУ так поставляться до нього. Було б дуже добре, якби всі свята проходили в такому ритмі. Учасники – великі молодці, дуже веселі конкурси та тепла атмосфера. Велике спасибі!»


-//-//-//-//-//-

24-30.10.2016р. - БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ З ВОЛЕЙБОЛУ

24-30.10.2016 р. проходила міська спартакіада з волейболу серед жінок. Вісім жіночих команд прийняли участь у ХІV міській Спартакіаді з волейболу: ІХТ, «Спартак»,РПК «Юність», «Трудові резерви», РІПТ, ПІПТ та ДЗ «ЛДМУ».

Збірна команда ДЗ «ЛДМУ» успішно перемогла в своїй підгрупі такі команди як ПІПТ, та неодноразових чемпіонів команду ІХТ, поступилася лише команді «Юність», та посіла ІІ місце в групі. Це дало право нашій команді грати за призові місця.

В фінальних зустрічах наша команда програла чемпіонам міста команді «Спартак» з рахунком 2:0, але впевнено перемогла команду РІПТ та зайняла ІІІ місце.

Команда ДЗ «ЛДМУ» була нагороджена дипломом за ІІІ місце,всі гравці команди отримали бронзові медалі:
1. Талалаєва Дарина - 6 курс
2. Кітела Катерина - 1 курс
3. Сім'яниста Юлія - 2 курс
4. Ляшенко Вікторія - 5 курс
5. Сухіна Ольга - 2 курс
6. Ольшанська Інна - 1 курс
7. Федорово Тетяна - 1 курс
8. Воробьева Валерія - 2 курс
9. Канаш Людмила - легіонер
10. Нєскородєва Наталія - граючий тренер

ВІТАЄМО З БРОНЗОЮ!!!


-//-//-//-//-//-

27.10.2016р. - ЦЕ ПОТРІБНО НЕ МЕРТВИМ – ЦЕ ПОТРІБНО ЖИВИМ!

27 жовтня 2016 року на передодні відзначення 72-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників студенти І та ІІ курсів медичного факультету ДЗ «Луганський державний медичний університет» відвідали міський музей м. Рубіжне, де ознайомились із постійно діючою експозицією зали Великої Вітчизняної війни.

Зберігач фондів міського музею Ірина Борисівна Стрєлкова детально розповіла про умови створення та роботи Рубіжанського хірургічного евакуаційного госпіталю та госпіталю для військовополонених.

У рамках заходу відбулась зустріч студентів з ветераном Великої Вітчизняної війни, визволителем України, хірургом, почесним громадянином міста Рубіжне Григорієм Олександровичем Шехвіцем. Майбутні лікарі дізнались про подробиці життєвого і професійного шляху ветерана, учасника битви на Курській дузі. Професійне становлення Шехвіца Г.О. в повоєнні роки відбувалося саме в нашому місті, більше тридцяти років він очолював хірургічне відділення міської лікарні.

Захід організовано викладачами кафедри медичної та біологічної фізики, медичної інформатики та біостатистики і кафедри гуманітарних наук.


-//-//-//-//-//-

17-23.10.2016р. - МІСЬКА СПАРТАКІАДА З ВОЛЕЙБОЛУ

З 17-23.10.2016 р. відбувся дебют чоловічої команди ЛДМУ з волейболу. У спартакіаді прийняли участь 10 команд. Збірна команда університету успішно подолала кваліфікацію, де одержала перемогу над командою РІПТ, а також посіла ІІ місце в групі Б, обігравши команди РПК та «Юність».

У фінальних зустрічах на волейбольному майданчику були яскраві та захоплюючі ігри. Наша збірна зустрілась з неодноразовими переможцями спартакіад , це команди «Спартак» та «Бізнес». Місця переможців розподілились таким чином:
1. Спартак
2. Бізнес
3. ІХТ
4. ЛДМУ

За команду ЛДМУ прийняли участь:
1. Пронько Б. (капітан)
2. Твердохліб О.
3. Славінскас М.
4. Колячко М.
5. Куліковський Д.
6. Петрушка К.
7. Колногоров Д.
8. Козаков І. (легіонер)


-//-//-//-//-//-

11.10.2016р. - ТЕМАТИЧНА ЕКСКУРСІЯ «ЛЮБИ І ЗНАЙ СВІЙ КРАЙ»

11 жовтня для студентів ДЗ «ЛДМУ» під гаслом «Люби і знай свій край» відбулася тематична екскурсія на базі комунального закладу «Міський музей» м.Рубіжного, яку було організовано викладачем кафедри медичної та біологічної фізики, медичної інформатики та біостатистики Лютим О.В.

Студентів привітала директорка музею Старикова Ольга Миколаївна. Вона ознайомила їх з експозицією, присвяченою історії нашого міста. Історичний екскурс був глибоким і насиченим. Цікавим був кожен фрагмент з історії виникнення міста, а саме будівництво залізниці, станції Рубіжне. Збереглися фото тих часів, на яких можна побачити перших залізничників, перших мешканців Рубіжного; багато документів, які розповідають про керівництво АО товариства «Русско-Краска». Ольга Миколаївна складний матеріал донесла до слухачів з високою майстерністю, він став зрозумілим, доступним, кожен з присутніх не тільки пізнавав, але й робив висновки, відчував філософію життя та невідворотність розвитку історії, зв'язок минулого і майбутнього.


-//-//-//-//-//-

11.10.2016р. - ФУТБОЛЬНА ЗУСТРІЧ КОМАНД ГУРТОЖИТКІВ

11 жовтня 2016 року на футбольномі полі РПК була проведена зустріч команд гуртожитків.

Змагання пройшло у напруженій боротьбі з безліччю цікавих ігрових моментів.

Наприкінці футбольної дружньої зустрічі визначились переможці студентського турніру з футболу.
1 місце – команда «ПРОГРЕС»
2 місце – команда «Олімп»
3 місце – команда медуніверситету;
4 місце – команда ПІПТу.

ВІТАЄМО збірну команду ЛДМУ з футболу за зайняте ІІІ місце у змаганнях серед команд студентського гуртожитку:
1.Столяр Юрій 3 курс гр.2
2. Вовк Юрій 3 курс гр.1
3.Солод Станіслав 2 курс гр. 20лм
4.Гавріков Олександр 1курс гр.1м.
5.Рябошапко Павла 1курс гр.3м


-//-//-//-//-//-

07.10.2016р. - КІНЕМАТОГРАФІЧНА ВІТАЛЬНЯ

На кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами організовано роботу читальної зали, де студенти мають змогу попрацювати з навчальною, довідковою та методичною літературою.

Кожного другого вівторка місяця студентів запрошує кінематографічна вітальня. Господиня вітальні Закотей Ксенія Олександрівна пропонує студентам переглянути різноманітні художні та документальні стрічки різними мовами.


-//-//-//-//-//-

06.10.2016р. - ДРУЖНЯ ЗУСТРІЧ З ВОЛЕЙБОЛУ

6 жовтня 2016 року на спортивній базі РПК ЛНУ пройшла дружня зустріч між збірними командами студентів ЛДМУ і РПК у грі з волейболу.

Участь взяли команди дівчат і юнаків. Команда дівчат ЛДМУ виграла з рахунком 2:0, а юнаки зіграли в нічию 1:1.


-//-//-//-//-//-

28.09.2016р. - ВІДКРИТА ТЕМАТИЧНА ЛЕКЦІЯ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ 150-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ГРУШЕВСЬКОГО М.C.

«… є події, що … сотворюють
цілком нові обставини життя,
виносять на верх змагання й ідеї,
що стають боєвим прапором для віків,
святощами для одних і страхом для других».

«Його життя – дороговказ у майбуття». Під цим гаслом на кафедрі гуманітарних наук 28.09.2016р. пройшла відкрита тематична лекція з нагоди відзначення 150-річчя від дня народження Михайла Сергійовича Грушевського – видатного українського державного та політичного діяча, Голови Центральної Ради Української Народної Республіки, першої у XX столітті незалежної Української держави, історика.

Діяльність і творчість М. Грушевського творить цілу епоху в інтелектуальному, науковому, національно-культурному і державному розвитку Нової України. У переломний період в житті української нації відчувається гостра потреба наново оцінити діяльність М. Грушевського як державотворця і засновника української наукової національної історіографії. Саме тому студентам 1 курсу медичного факультету було запропоновано екскурс у творчу спадщину М. Грушевського, зокрема, розкрито міф про його президентство.

Студенти зазначили, що ім’я В. Грушевського носить багато вулиць, проспектів та площ в різних містах України, а у 2015 році в центрі Києва на фасаді будинку за адресою вул. Січових Стрільців, 75 з’явився стінопис з найбільшим у світі портретом Михайла Грушевського. Окрім пам’ятників та музеїв М. Грушевського, його портрет також зображено на банкноті номіналом 50 гривень та на пам'ятних монетах 1996 та 2006 років.

Михайло Сергійович Грушевський – це велична постать, яка визначила цілу епоху та стала одним з її символів.


-//-//-//-//-//-

24.09.2016р. - XV ВІДКРИТІ МІСЬКІ ЗМАГАННЯ З ТУРИЗМУ

Фізична культура і спорт є запорукою здорової нації.

24.09.2016 року команда студентів ДЗ «ЛДМУ» взяла участь у XV відкритих міських змаганнях з туризму серед учнівської молоді «Кубок Шаповалова М.М.». Тренер - викладач кафедри медичної та біологічної фізики, медичної інформатики та біостатистики Лютий О.В.

Команду нагороджено дипломом відділу молоді та спорту рубіжанської міської ради.


-//-//-//-//-//-

13-16.09.2016р. - ЧЕМПІОНАТ З ПЛЯЖНОГО ВОЛЕЙБОЛУ

С 13 по 16 вересня у м. Рубіжне проводився чемпіонат з пляжного волейболу у залік XIV Спартакіади серед жінок. Наша команда, у складі якої входили :
Ляшенко Вікторія (5 курс),
Талалаева Дарина (6 курс),
Сем'яніста Юлія (2 курс),
Кітєла Єкатерина (1 курс)

прийняли активну участь у цих змаганнях. За ітогами перших двух ігрових днів команда ЛДМУ у своїй групі заняла 2 місце, тим самим виборов право на участь у півфіналі, де поступилась міській команді «Юність» та зайняла почесне четверте місце у загальному заліку (серед 8 команд обох груп).


-//-//-//-//-//-

07-15.09.2016р. - ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В ДЗ «ЛДМУ»

07 вересня 2016 року в ДЗ «ЛДМУ» почався Олімпійський тиждень, який складався з 6 заходів. У заходах прийняли участь 136 участників - студентів ДЗ «ЛДМУ». Суддями змагань були: в.о. завідувача кафедри фізичного виховання Романюк К.Б. та викладач кафедри фізичного виховання Нєскородєва Н.О.

Заходи, які відбувалися в Олімпійський тиждень:
З 07.09.2016
1. Стань у ряди олімпійців. Зустріч з майстром спорту СРСР з легкої атлетики Нестеровою Н.В. 18 участників
2. Олімпія - колиска Олімпійських ігор. Пьер де Кубертен-відродження олімпійських Ігор. 12 участників
3. Проведення спортивних змагань: Малі Олімпійські Ігри». Проведення змагань: настільний теніс; піднімання гірі; спорт вікторина. 22 участника
З 15.09.2016
4. Стань у ряди олімпійців. Зустріч з офіційним представником спорту Ступніковою С.А. - головний спеціаліст відділу молоді та спорту Рубіжанської міської ради. 12 участників
5. Олімпія - колиска Олімпійських ігор. Зустріч з Нестеровою Н.В. - майстер спорту СРСР. Набуття знань з історії виникнення Олімпійських ігор Стародавньої Греції. 24 участника
6. Проведення спортивних змагань: Малі Олімпійські Ігри». Естафети 1, 2 курс. 48 участників
-//-//-//-//-//-

10.09.2016р. - ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ

10 вересня 2016 року в місті Рубіжне на стадіоні «Хімік» відбувся день фізичної культури і спорту, у рамках якого проходила спартакіада по перетягуванню канату, в якій прийняла участь команда спортсменів ДЗ «ЛДМУ»: Бобровник Р., Твердохліб О., Славінскас М., Шаповалов О., Гузей В.

Відбулось видовищне протистояння наших хлопців проти команд суперників, які вже не вперше виступали на цій спортивній арені.


-//-//-//-//-//-

05.09.2016р. - ГОДИНА З РЕКТОРОМ

5 вересня 2016 року відбулась зустріч студентів ДЗ «ЛДМУ» з Іоффе І.В. у форматі "Година з ректором". На зустрічі обговорювались важливі питання: поселення у гуртожиток, відкриття студентського клубу дозвілля. Також ректор давав відповіді на питання студентів.

Такі зустрічі з ректором проходять в університеті кожен перший понеділок місяця, що позитивно відображається на суспільній праці адміністрації університету зі студентським активом.


-//-//-//-//-//-

09.06.2016р. - ТОК-ШОУ «УКРАЇНЦІ В СВІТІ»

У межах реалізації перспективного плану ДЗ «ЛДМУ» щодо виконання КОНЦЕПЦІЇ державної мовної політики та КОНЦЕПЦІЇ національно-патріотичного виховання молоді, з метою ознайомлення студентів з великим науковим та творчим потенціалом української нації, створення підґрунтя для виховання поважного ставлення до історії та сучасності свого народу та його культури, а також мотивації до вивчення рідної української мови та іноземних мов, кафедрою гуманітарних наук та кафедрою іноземних мов з латинською та українською мовами було організоване ТОК-ШОУ «УКРАЇНЦІ В СВІТІ», під час якого всі присутні мали змогу пригадати імена видатних українських історичних постатей та дізнатися про українське коріння багатьох відомих західноєвропейських акторів, науковців, діячів культури, лікарів тощо.

Об 11:00 невелика лекційна кімната № 311 на Володимирській, 4 перетворилася на затишну та водночас помпезну телевізійну студію, де надзвичайно професійно змогли відтворити образи запрошених гостей студенти першого курсу:
Ведучі ток-шоу: Дмитро Дідора (4л)
Марина Соломійчук (5л)
Гості: Міла Йовович – Даша Корнута (2л)
Сильвестр Сталлоне – Костя Череповський (3л)
Стівен Спілберг – Євген Шиян (6л)
Променевий терапевт Леон Рознощик – Микита Клименко (11с)
Перекладач – Оксана Янкевич (2л)
Любов Боднарчук – Діана Леміш (2л)
Наталія Боднарчук – Аліса Лукашова (3л)
Євгенія Борідка – Тетяна Бєлякова (5л)
Співачка Lina – Валерія Сєргєєва (1л)
Технічне забезпечення:
Бриков Марк (2курс, група 2л)
Бондаренко Влад (2 курс, група 3л)

Організатори та режисери заходу: зав. каф. гуманітарних наук, доц. І.О.Кузьміченко, в.о.зав. каф. іноземних мов з латинською та українською мовами, доц. Т.Є. Карлова, викладач кафедри гуманітарних наук О.А. Асєєва, викладач кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами Г.О. Кабаргіна.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам заходу.


-//-//-//-//-//-

01.06.2016р. - Творчий вечір «Іван Франко знаний і незнаний»

ЙОГО БАГАТО ВЧАТЬ ТА МАЛО ЗНАЮТЬ,
ЩЕ МЕНШЕ РОЗУМІЮТЬ І ШАНУЮТЬ

Про те, хто такий Іван Франко, нагадувати не варто. Постать українського генія, який володів 14-ма мовами та займався десятком різних видів творчої діяльності, повинна бути прикладом щоденного наслідування для кожного.

01 червня 2016 року на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами відбувся Творчий вечір «Іван Франко знаний і незнаний», спрямований на відзначення 160-річчя від дня народження та 100-річчя від дня смерті видатного українського письменника, вченого, громадського діяча І.Я.Франка.

У заході взяли участь студенти І курсу спеціальності «Лікувальна справа» та викладачі кафедри.

Ведучі вечора – студенти І курсу спеціальності «Лікувальна справа» групи 2л: Янкевич О., Капанистий В., Алєйнік Г., Денисенко В. – ознайомили присутніх із знаними та незнаними сторінками життя великого сина українського народу.

Під час проведення заходу звучали вірші поета у виконанні як відомих постатей сучасності (В.Харцишин, С.Вакарчук тощо), так і у виконанні студентів. Крім віршів, присутні мали змогу прослухати пісні на слова І.Франка у виконанні сучасних виконавців: Віталія Козловського - «Чого являєшся мені у сні?», гурту «Один в каное» - «Човен», гурту «Kolekcya» - «Ілюзія», гурту «Соколи» - «Не пора, не пора, не пора…».

Наприкінці вечора всі мали змогу переглянути телефільм «Іван Франко», знятий у межах проекту телеканалу Інтер «Великі українці», який, безперечно, мав великий вплив на глядачів.

Автор сценарію творчого вечора - ст..викладач кафедри Гришина О.С.

Автори презентації – студенти групи 2л Алєйнік Г., Капанистий В. та ст..викладач Гришина О.С.

Фотосупровід здійснював студент групи 3л Череповський К.

Захід відбувався в теплій дружній атмосфері й викликав неабияке зацікавлення з боку присутніх.


-//-//-//-//-//-

30.05.2016р. - Низка заходів від кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами на честь увічнення пам’яті І.Я.Франка

Увага! Увага! Увага!

З нагоди святкування в травні цього року двох пам’ятних дат (160- річчя з дня народження та 100-річчня з дня смерті), на честь увічнення пам’яті видатного українського письменника, вченого та громадського діяча Івана Яковича Франка з 31 травня по 04 червня 2016 року кафедрою іноземних мов з латинською та українською мовами організовано низку заходів:

1. Конкурс електронних стіннівок-презентацій за темою: «Стежками творчого життя Івана Франка».

За умовами конкурсу роботи буде розміщено на сторінці у YouTube.
1. Презентація Костеннікова С. (2курс, 3л)
2. Презентація Мєрви А. (2курс, 3л)
3. Презентація Носко Г. (2курс, 3л)
4. Презентація Пищенко А. (2курс, 3л)
5. Презентація Ємел'янової М. (2курс, 6мс)
6. Презентація Логвінової Ю. (2курс, 6мс)
7. Презентація Мерщанської І. (2курс, 6мс)
8. Презентація Салової С. (1курс, 10п)
9. Презентація Сім'янистої Ю. (1курс, 10п)

Переможця буде визначено за результатами е-голосування, що розпочнеться о 09:00 31.05.2016р. та буде завершено о 16:00 04.06.2016р. Запрошуємо всіх підтримати старання наших студентів!

2. Віртуальна екскурсія «Вечір у музеї».

Запрошуємо всіх охочих поринути у віртуальний світ життя та побуту генія українського народу, пройти стежками його творчості в національних святинях Львівщини: музеї-садибі «Нагуєвичі» та «Домі Каменяра».

3. Творчий вечір «Іван Франко знаний і незнаний», який відбуватиметься 01.06.2016р. о 13.30 у лекційній залі ДЗ «ЛДМУ» (вул.Володимирська, буд.4)

4. Зустріч у кінематографічній вітальні – перегляд фільму «Украдене щастя», який відбуватиметься 31.05.2016р. о 13.30 у лекційній залі ДЗ «ЛДМУ» (вул.Володимирська, буд.4)

5. Музично-поетична вітальня «Діалоги з Франком», зустріч в якій відбуватиметься 30.05.2016р. о 13.30 у лекційній залі ДЗ «ЛДМУ» (вул.Володимирська, буд.4)

Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами


-//-//-//-//-//-

26.04.2016р. - II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Анатомія людини»

11-14 травня 2016 року відбувся II тур Всеукраїнської студентської олімпіади з професійно-орієнтованої дисципліни «Анатомія людини» на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України». Студенти 2 курсу медичного факультету ДЗ «Луганський державний медичний університет» Пустовойт Марина Анатоліївна та Костенніков Сергій Анатолійович успішно виконали завдання трьох турів конкурсу: письмова робота, тестові завдання та практичні навички.

За період проходження олімпіади студенти відвідали замок у м. Збараж, ознайомилися із живописними куточками Тернопільщини, прийняли участь в дискусіях та поділилися своїми науковими дослідженнями.

Студенти дуже вдячні організаторам олімпіади-співробітникам кафедри анатомії людини ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені І.Я.Горбачевського Міністерства охорони здоров’я України» під керівництвом завідувача кафедри професора Герасимюка І.Є. за надану можливість відірватись від проблем сьогодення та отримати позитивні враження.


-//-//-//-//-//-

26.04.2016р. - Студентська наукова конференція

У межах Студентської наукової конференції ДЗ «ЛДМУ» 26 квітня 2016р. о 13 годині на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами відбулося засідання мовознавчої секції «IN PRINCIPIO ERAT VERBUM…СПОЧАТКУ БУЛО СЛОВО…»!

Головуючий: доц., к.філол. наук Карлова Т.Є. // Секретар: ст.викл. Гришина О.С.

З доповідями виступили:
1. Скуріда О. (І курс, 10п) «НАЗВИ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ В ОНОМАСІОЛОГІЧНОМУ ВИСВІТЛЕННІ»
Науковий керівник: доц., к. філол. наук Карлова Т.Є.
2. Чижик М., Цыганкова Т. (І курс, 1л) «МЕТАФОРА КАК МЕХАНИЗМ ПОЗНАНИЯ» (на примере анатомической и психиатрической терминологии)»
Науковий керівник: доц., к. філол. наук Карлова Т.Є.
3. Трофімова В.(І курс, 12ф) «ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СЛЕНГОВОЇ ЛЕКСИКИ В МОВЛЕННІ ЛІКАРЯ»
Науковий керівник: ст. викл. Гришина О.С.
4. Дронова Т. (І курс, 6л) «МОДЕЛІ ПОБУДОВИ НАЗВ ПУХЛИН»
Науковий керівник: доц., к. філол. наук Карлова Т.Є.
5. Денищенко В. (І курс, 2л) «ІСТОРІЯ ВИНИКНЕННЯ ЗНАКІВ ПУНКТУАЦІЇ»
Науковий керівник: доц., к. філол. наук Карлова Т.Є.
6. Панченко К. (І курс, 12ф) «СЕРГІЙ ЖАДАН – ПРЕДСТАВНИК НОВОЇ ХВИЛІ СУЧАСНОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ»
Науковий керівник: ст. викл. Гришина О.С.
7. Денищенко В., Корнута Д. (І курс, 2л) «АКРОНІМИ В ІНТЕРНЕТ КОМУНІКАЦІЇ»
Науковий керівник: викл. Кабаргіна Г.О.
8. Онопрієнко К. (І курс, 4л) «СПОСОБЫ ВЕРБАЛИЗАЦИИ МИФОЛОГИЧЕСКОЙ КАРТИНЫ МИРА В МЕДИЦИНСКОЙ ТЕРМИНОЛОГИИ»
Науковий керівник: доц., к. філол. наук Карлова Т.Є.
9. Чижик М., Циганкова Т. (І курс, 1л) «ТРУДНОСТИ ВЗАИМОПОНИМАНИЯ ВРАЧА И ПАЦИЕНТА»
Науковий керівник: викл. Лукаш Ю.М.
10. Іващенко В. (ІІ курс, 2л) «ЛЕКСИЧНІ ЗАПОЗИЧЕННЯ ТА ІХ ТИПИ»
Науковий керівник: викл. Кабаргіна Г.О.
11. Мєрва А. (ІІ курс, 3л) «К ВОПРОСУ О ПРИМЕНЕНИИ АНГЛИЙСКОГО ЯЗЫКА В МЕДИЦИНСКИХ ВУЗАХ»
Науковий керівник: викл. Куценко О.М.
12. Сім’яниста Ю. (І курс, 10п) «СИМВОЛЫ В МЕДИЦИНЕ»
Науковий керівник: доц., к. філол. наук Карлова Т.Є.
13. Решетникова С. (І курс, 11с) «ИСТОРИЯ АНГЛИЙСКОГО ЧАЯ»
Науковий керівник: викл. Закотей К.О.

Автори найкращих наукових робіт були нагороджені грамотами:
І місце - Трофімова В. (І курс, 12ф) «ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ СЛЕНГОВОЇ ЛЕКСИКИ В МОВЛЕННІ ЛІКАРЯ»
ІІ місце - Онопрієнко К. (І курс, 4л) «СПОСОБИ ВЕРБАЛІЗАЦІЇ МІФОЛОГІЧНОЇ КАРТИНИ СВІТУ В МЕДИЧНІЙ ТЕРМІНОЛОГІЇ»
ІІІ місце - Чижик М., Циганкова Т. (І курс, 1л) «ТРУДНОЩІ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ ЛІКАРЯ ТА ПАЦІЄНТА»
Дипломом переможця в номінації «ПРОМЕТЕЙ НАУКИ» була нагороджена Мєрва А. (ІІ курс, 3л) за доповідь «ДО ПИТАННЯ ЩОДО ЗАСТОСУВАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ В МЕДИЧНИХ ВНЗ»

А ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ, ЩО НА СВІТІ ІСНУЄ НЕВИДИМА СИЛА?

Слово – це сила, що діє в віках,
Слово – це зброя на мудрих устах,
Словом руйнують, словом будують,
Словом надію в серце дарують.
Словом закохують і розбивають серця,
Слово початком було, воно без кінця,
Слово живе, незмінне і вічне,
Слово й комічне, слово й трагічне.
Слово – це перше, що знає дитина,
Слово й останнє, що має людина,
Слово – це вибір: смерть чи життя,
Слово – закон і порядок буття.

(В.Коваленко)

Дякуємо всім учасникам за плідну працю та бажаємо натхнення!


-//-//-//-//-//-

26.04.2016р. - Вшанування пам'яті загиблих від Чорнобильської катастрофи

Студенти ДЗ «Луганський державний медичний університет» 26 квітня вшанували пам'ять загиблих від Чорнобильської катастрофи. Пройшло вже 30 років з моменту вибуху реактора, але наслідки цієї катастрофи й досі нагадують про себе.

Першим важко. Ви ж були найперші,
Із вогню та в полум'я шугали
Не до подвигів і не до звершень:
Ви ж собою людство заступали.
Тільки жити в нас бунтує спрага
Та продовжить пісню родоводу.
В нас лишилась вірності присяга.
Батьківщині. Матері. Народу.


-//-//-//-//-//-

21.04.2016р. - Студенти ДЗ ЛДМУ відвідали Луганський обласний будинок дитини

21 квітня 2016 року студенти 5–го курсу Луганського державного медичного університету відвідали Луганскький обласний будинок дитини №2, який знаходиться у місті Сєвєродонецьк, Луганської обл. Діти одразу пішли на контакт зі студентами, з радістю брали участь у запропонованих ними іграх, проявляли власну ініціативу.

Будинок має гарне облаштування, а вихователі дуже турботливо піклуються про дітлахів. Студенти здобули досвід настільки цікавої та плідної співпраці, що було вирішено відвідати дитячий будинок в літній період і для продовження спілкування із дітьми, яким найбільше не вистачає саме звичайної людської підтримки та тепла.

Висловлюємо подяку за організацію , колективу кафедри акушерства та гінекології та головному лікарю Луганського будинку дитини № 2 Донцовій Катерині Михайлівні.


-//-//-//-//-//-

02.04.2016р. - Тренінг від НСС

2 квітня студентський парламент ДЗ ЛДМУ відвідав тренінг від НСС на базі ДОНГТУ в місті Лісичанськ.

Тренінг був присвячений розвитку студентського парламенту як організації в університеті. На заході були присутні студенти першого, другого і третього курсу нашого університету. Так само, на тренінгу був присутній президент НСС - Юрій Темофейчук, який власне і проводив тренінг. Студенти були дуже зацікавлені в тренінгу і брали у ньому активну участь.


-//-//-//-//-//-

01.04.2016р. - Чарівна бавиться весна…

Чудова пора року весна. Все прокидається, народжується, радіє. Природа ніби зачаровує нас своєю красою. Квітковий розмай, зелень трав, чарівність звуків!!!
Лунає пісня українська
і степ безмежний ожива,
Промінням сонячним на квітах
Чарівна бавиться весна…

«Чарівна бавиться весна…». Саме під таким гаслом 01 квітня 2016 року на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами відбувся пісенний конкурс серед студентів І курсу.

У конкурсі брали участь студенти десяти груп І курсу спеціальностей: «Лікувальна справа» та «Фармація».

Конкурсанти представили на розсуд глядачів і членів журі «першоквітневе бачення» виконання народних і популярних українських та англійських пісень.

Зі сцени лунали пісні, що вже стали класикою («Ой, на горі два дубки», DISCO), та популярні естрадні шлягери («Сама, сама», «Я і Сара», «Spring is herе», «The fox»).

Ведучі конкурсу – студенти І курсу спеціальності «Лікувальна справа» Верченко Дмитро (група 7л) та Комісарова Катерина (група 8л).

Креативний підхід виконавців дав змогу глядачам побачити нове в старому, розкрити свої таланти, попрацювати в команді й, нарешті, отримати визнання публіки.

Члени журі у складі: в.о. зав.кафедри, доц., к.філол.наук Карлової Т.Є., в.о. кафедри гуманітарних дисциплін, к.філос.наук, доц. Кузьміченко І.О., завуча кафедри іноземної мови з латинською та українською мовами, ст.викладача Гришиної О.С. та студенток ІІ курсу Пустовойт М. (2л), Жадан М. (7п) шляхом підрахування виставлених під час виступів балів визначили переможців.

Переможцями конкурсу стали студенти груп:
І місце – студенти груп 4л та 8л спеціальності «Лікувальна справа» (див.відео №1,2);
ІІ місце – студенти групи 1л спеціальності «Лікувальна справа» (див.відео №3).

Переможці та учасники отримали почесні грамоти, призи та дипломи в різних номінаціях:
«Золоті голоси» - група 5л,
«Вокальна зірка ЛДМУ» - Сергеєва В. - група 1л,
«Креативники» - група 12ф,
«Глядацькі симпатії» - група 4л,
«Класика жанру» - група 7л,
«Нас мало, але…» - група 10п,
«Цвях сезону» - група 2л, група 4л,
«Разом нас багато» - група 3л,
«Найгарячіші виконавці» - група 6л.

Відповідальний за організацію заходу, автор сценарію та режисер – завуч кафедри, ст.викладач Гришина О.С.

Активну участь у підготовці свята взяли викладачі та співробітники кафедри: в.о. зав. каф., доц. Карлова Т.Є., викл. Куценко О.М., викл. Лукаш Ю.М., викл. Закотей К.О., лаб. Цикало Н.М.

Технічну підтримку здійснювали викладач кафедри Лукаш Ю.М. та студенти І курсу групи 3л Гаражанкін Максим та Череповський Костянтин.

Конкурс показав, що серед наших студентів безліч артистичних людей з почуттям гумору, які не пропадуть і не загубляться в натовпі.

Посміхайтесь! :)Відео №1 групи 4л (1 курс "Лікувальна справа")Відео №2 групи 8л (1 курс "Лікувальна справа")Відео №3, 1 курсу, група 1л, "Лікувальна справа"-//-//-//-//-//-

Проведення I-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з латинської мови та медичної термінології для студентів немовних вищих навчальних закладів на кафедрі іноземних мов з латинською та українською мовами ДЗ «Луганський державний медичний університет»

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з латинської мови та медичної термінології для студентів немовних вищих навчальних закладів проводився відповідно до Положення про проведення І етапу Всеукраїнських олімпіад з англійської, української та латинської мов серед студентів ДЗ «ЛДМУ». У ньому могли взяти участь студенти 1 – 2 курсів усіх факультетів. Всього в І етапі взяли участь 8 студентів, яким було запропоновано виконати письмові завдання, що стосувалися основних аспектів вивчення латинської мови та медичної термінології у ВНМЗ. Виконані завдання оцінювалися відповідною кількістю балів за набраною сумою балів журі визначило місце кожного студента в особистому заліку. Журі були розглянуті й оцінені всі подані варіанти розв'язання завдань.

За результатами І етапу Олімпіади було визначено 3 переможці:
I. Місце – Ошеко Юрій Юрійович (3л-І курс)
II. Місце – Карнаух Дмитро Олександрович ( 5 м-ІІ курс)
III. Місце - Барановська Ярослава Ігорівна (8л-І курс)


-//-//-//-//-//-

26.03.2016 студенти ДЗ «ЛДМУ» відвідали Луганський обласний будинок дитини №2

26 березня студенти ДЗ «ЛДМУ» відвідали Луганський обласний будинок дитини №2, котрий був евакуйований до міста Сєвєродонецьк із зони АТО.

Активісти пригостили дітей смаколиками, гралися, майстрували конструкторні вежі та читали книжки. Пізніше робітники навіть дозволили власноруч погодувати малят, бо найголовніше у житті кожної дитини любов та піклування.

Студенти переконалися, що подарувати радість та свято малечі не так уже й важко, отож запевнили, що це не остання зустріч з вихованцями дитячого будинку.

І пам’ятайте , цим дітям не потрібна ваша жалість, їм потрібна ваша любов!


-//-//-//-//-//-

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ І ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ!

Нещодавно на факультеті іноземних мов з латинською та українською мовами відбувся І тур Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської мови. В олімпіаді взяли участь студенти І та ІІ курсів навчання.

Переможцями І туру олімпіади з англійської мови стали:
І місце – Ошеко Юрій (І курс, 3 група);
ІІ місце – Носовська Світлана (ІІ курс, 1 група);
ІІІ місце – Костенніков Сергій (ІІ курс, 3 група).

Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!


-//-//-//-//-//-

24.02.2016p. - Проведення поетичного конкурсу «Сім струн я торкаю, струна по струні» до Міжнародного дня рідної мови та 145-річчя від дня народження Лесі Українки

У межах виконання плану виховної роботи кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами, 24.02.2016р. у Луганському державному медичному університеті до Дня рідної мови було презентовано поетичний конкурс, присвячений річниці з дня народження видатної української поетеси Лесі Українки, метою якого була популяризація творчості видатної поетеси, збагачення, розвиток юнацької виконавської майстерності та поповнення репертуару читців кращими творами поетеси.

Основними завданнями конкурсу читців є популяризація українського художнього слова; виявлення та підтримка обдарованих студентів; сприяння самовираженню особистості студентів у різних видах діяльності.

У проведенні виховного заходу приймали участь студенти І курсу медичного факультету, які мали можливість продекламувати відомі вірші Лесі Українки не лише українською, а й англійською мовами. Студенти продемонструвати свої творчі здібності, виявили фантазію в створенні презентації про життя та творчість нашої видатної співвітчизниці.

На заході були присутні в.о. зав. кафедри, доц. Карлова Т.Є., викладачі та співробітники ДЗ «ЛДМУ», студенти І-ІІ курсів.

Відповідальний за організацію заходу, автор сценарію та режисер – викладач Кабаргіна Г.О.

Активну участь у підготовці свята взяли викладачі та співробітники кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами: в.о. зав. каф., доц. Карлова Т.Є., ст.. викл. Гришина О.С., викл. Лукаш Ю.М., викл. Закотей К.О., викл. Кабаргіна Г.О., лаб. Цикало Н.М.


-//-//-//-//-//-

21.02.2016p. - Шоу-конкурс «Міс Краси»

У місті Рубіжне в міському Палаці культури ім.Кірова відбувся шоу-конкурс «Міс Краси», переможцем якого стала студентка ДЗ «ЛДМУ» 1 курсу медичного факультету за спеціальністю «Лікувальна справа» – Тетяна Бєлякова.

10 найкрасивіших дівчат міста взяли участь в 5 конкурсах: танцювальний, талантів, вечірнього плаття, есе, фотоконкурс і візитка. Після чого жюрі оповістило результати - в яких Тетяна набрала найбільшу кількість балів.

Конкурс патріотичного напряму «Я-українка» вперше пройшов у Рубіжному та отримав великий успіх і масовість. Метою конкурсу було сформувати єдиний культурний простір молоді міста.


-//-//-//-//-//-

15.02.2016р.- Свято пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, які загинули в афганській війні

Двадцять сім років тому, 15 лютого 1989 року, закінчилася одна із трагічних воїн другої половини ХХ століття – війна в Афганістані, що тривала 3340 днів.

В цей день студенти Луганського державного медичного університету зібралися на свято пам'яті, присвячене воїнам-інтернаціоналістам, які загинули в афганській війні.

Ми шануємо пам'ять тих, хто поліг в афганських ущелинах, та кланяємося тим хто прийшов з війни живим, хоча з пораненою душею. Молоді люди йшли туди не за орденами і медалями, вони свято вірили, що виконують свій інтернаціональний обов’язок, вони вірили, що несуть визволення народу Афганістану, вірили, що йдуть не воювати, а захищати. Офіційно це не називали війною, а всього лише воєнною політикою. Але ця компанія тривала майже 10 років і вимагала великих жертв. Через цю безглузду війну пройшли 700 тисяч чоловік. І серед них 30% були українці. Звання Героя Радянського Союзу було присвоєно 72 військовослужбовцям, з них – 12 українцям. 15 тисяч воїнів загинуло у радянсько-афганській війні.

О, Україно! Ніжно пригорни
Усіх живих своїх синів, як мати,
Щоб ми уже не бачили війни,
Не чули щоб ніколи звук гармати!


-//-//-//-//-//-

12.02.2016р.- Проведення заходів до Дня Святого Валентина

У межах виконання плану організаційно-виховної роботи кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами, у період з 08.02.2016р. по 12.02.2016р. у Луганському державному медичному університеті було презентовано низку заходів, метою яких була популяризація вивчення англійської мови та залучення молоді до пізнання самобутньої творчості англомовних країн.

Протягом тижня було організовано вітання викладачів та студентів університету зробленими власноруч листівками «Valentine’s Day cards», пізнавально-розважальна вікторина «Saint Valentine`s Day», а також виставка-конкурс вітальних листівок «Valentines».

Активну участь у заходах взяли студенти І-ІІ курсів стоматологічного та медичного факультетів, які мали можливість висловити свої побажання англійською та українською мовами, продемонструвати свої творчі здібності, виявити фантазію у виготовленні власноруч «валентинок» та активізувати знання традицій святкування Дня Святого Валентина в Україні та в англомовних країнах світу.

Учасники вікторини відзначилися оригінальністю у проведенні пізнавально-розважальної програми, яка мала на меті висвітлення звичаїв та традицій, культурологічних подібностей та відмінностей у святкуванні Дня Святого Валентина в англомовних країнах та Україні. Під час вікторини прозвучали романтичні пісні відомих закордонних виконавців, такі як, Уитні Хьюстон «I will always love you», Селін Діон «My heart will go on», Джиммі Дейвіса «You are my sunshine». Студенти І-ІІ курсів медичного факультету вдало продекламували українською, англійською, французькою та латинською мовами відомий вірш В.М Сосюри «Так ніхто не кохав». По закінченню вікторини студенти мали можливість заспівати в караоке пісню англійською мовою, яку виконали разом усі учасники, створюючи романтичний настрій та святкову атмосферу.

Усі святкові події супроводжували чарівні ангели (студенти І курсу, 11 с – Щербак Настя та Клименко Микита).

Передcвятковий настрій Дня закоханих могли відчути студенти всіх курсів, викладачі та співробітники університету.

За результатами виставки-конкурсу визначено переможців. Почесні місця посіли групи:
№ 1л (ІІ курс) - І місце;
№ 10п (І курс) – ІІ місце;
№ 2л (І курс) – ІІІ місце.

Відповідальний за організацію заходу, автор сценарію та режисер – викладач Куценко О.М.

Активну участь у підготовці свята взяли викладачі та співробітники кафедри: в.о. зав. каф., доц. Карлова Т.Є., ст.. викл. Гришина О.С., викл. Лукаш Ю.М., викл. Закотей К.О., викл. Кабаргіна Г.О., лаб. Цикало Н.М.

На заходах були присутні в. о. зав. кафедри, доцент Карлова Т.Є., викладачі та співробітники кафедр університету, студенти 1 та 2 курсів.-//-//-//-//-//-

30.01.2016р.- Участь студентів ДЗ «ЛДМУ» у Всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 22.12.2015р. №1/9 – 618 «Про проведення фінального етапу VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» та листа Ліги українських меценатів від 07.12.2015р. №42 в м.Северодонецьк відбувся Всеукраїнський етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У зазначеному етапі конкурсу, за ініціативи кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами, участь брали й студенти ДЗ «Луганський державний медичний університет»:
Соломійчук Марина (І курс, група 5л) та
Решетнікова Софія (І курс, група 11с),
які за результатами обласного етапу посіли призові 1 та 3 місця відповідно.

Переможці обласного етапу конкурсу 30 січня 2016 року в урочистій обстановці були нагороджені Дипломами та подарунками від Ліги українських меценатів.

Після вручення Дипломів конкурсанти виконували завдання останнього етапу Міжнародного конкурсу на базі Сєвєродонецької ЗОШ № 14 (м. Сєвєродонецьк, вул. Гагаріна, 111). Конкурсні роботи кур’єрською поштою були надіслані до м.Київ для перевірки членами журі.

Підготовку та супровід студентів здійснювала ст.викладач кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами Гришина О.С.

Бажаємо перемоги нашим студентам і чекаємо на результати!


-//-//-//-//-//-

13.01.2016р.- «Свято Маланки – обрядові дії «Аll caroling!»

У межах проведення фестивалю «Європейські різдвяні традиції», з метою популяризації українських національних традицій, розповсюдження відомостей про традиційні святкові обряди серед широких верств населення, а також для знайомства іноземних студентів з культурою української нації, напередодні Старого Нового року, на Маланки, кафедрою іноземних мов з латинською та українською мовою були організовані веселі театралізовані дійства з щедрівками та обрядом водіння кози.

13 січня 2016р. студенти І курсу групи 8л Барановська Ярослава, Віннікова Олена, Гришин Єгор, Дядик Сергій, Золотарьов Дмитро, Комісарова Катерина, Кузнєцов Олександр, Приходько Олена, Рязанцева Вікторія та Тимофєєва Дар’я вітали всіх співробітників ДЗ «ЛДМУ» зі святом Маланки.

На святі всіх розважала весела Маланка (Золотарьов Д.), Василь (Комісарова К.), Коза (Віннікова О.), «Лєкар – київський аптекар» (Гришин Є.) та інші герої свята, а господарі та господині пригощали усіх солодощами.

Учасники свята до самого вечора щедрували, віншуючи кожній хаті миру, злагоди, добробуту, щастя. Вони ходили по кафедрах, деканатах університету, завітали в бухгалтерію, АГЧ, не оминули увагою й ректорат.

Неабияке зацікавлення новорічним дійством виявили іноземні студенти, яким вперше випала нагода на власні очі побачити втілення найкращих українських народних звичаїв. Вони охоче спілкувалися із акторами-першокурсниками, задавали безліч питань та фотографувалися на пам'ять.

Сміх, жарти, веселий настрій супроводжував усіх протягом дня.

Відповідальний за організацію заходу, автор сценарію та режисер – завуч кафедри, ст.викладач Гришина О.С.

Активну участь у підготовці свята взяли викладачі та співробітники кафедри: в.о. зав. каф., доц. Карлова Т.Є., викл. Куценко О.М., викл. Лукаш Ю.М., викл. Закотей К.О., викл. Кабаргіна Г.О., лаб. Цикало Н.М.

Технічну підтримку здійснювали: викладач кафедри Куценко О.М. та студенти І курсу групи 3л Гаражанкін Максим та Череповський Костянтин.-//-//-//-//-//-

Піднятися вгору

ОСВІТНІЙ ЦЕНТР «ДОНБАС-УКРАЇНА»

Підготовка офіцерів запасу

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Центр культури та дозвілля студентів

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Гуртожиток

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Бібліотека

Всеукраїнський тиждень права в 2017 році
Дошка оголошень для студентів

Дошка оголошень відділу ординатури

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


ЄВРОМЕД


(c) 2018 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено.