Головна Новини ректорату Вчена рада Профспілкова організація Факультети Кафедри Абітурієнтам Новини Контакти Карта сайту

Історія університету

Ректорат ДЗ ЛДМУ

Наукова частина

Навчальний відділ

Клінічний відділ

Адміністративно-господарська частина

Бухгалтерія

Відділ кадрів

Юридичний відділ

Контрактний відділ

Планово-фінансовий відділ

Відділ матеріально-технічного постачання

Канцелярія

Інформаційно-аналітичний відділ

Відділ ординатури та аспірантури

Відділ науково-медичної інформації

Патентно-ліцензійний відділ

Відділ метрології

Редакційно-видавничий відділ

Комісія з біомедичної етики

Науково-експертна комісія

Рада молодих вчених

Студентське наукове товариство

Спеціалізована вчена рада Д29.600.02

Спеціалізована вчена рада Д29.600.03

Цивільний захист

Антикорупційні заходи

Ліцензії та сертифікати

Публічна інформація


Дошка оголошень для робітників

”Національна

”Національна


2015 -//- 2016

СТУДЕНТСЬКЕ ЖИТТЯ
(2017 рік)

21.03.2017р. - Конкурс малюнків до творів Тараса Шевченка: «Застигла поезія»

З нагоди відзначення 203-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря, відомого поета, прозаїка, драматурга – Тараса Шевченка кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами організувала серед студентів ДЗ «ЛДМУ» конкурс малюнків до творів Тараса Шевченка: «Застигла поезія».

За підсумками конкурсу:
І місце посіла студентка фармацевтичного факультету Ковальова Марина (група ФЗК ТФП) із малюнком «І барвінком, і рутою»,
ІІ місце – студентка І курсу медичного факультету Носалєва Марія (група 7м) із малюнком «Лілея».

Поза конкурсом був представлений портрет Тараса Шевченка, намальований на полотні студентом І курсу медичного факультету Максименком Максимом (група 8м).


-//-//-//-//-//-

16.03.2017р. - ХІІ регіональна науково-практична студентська конференція «Українська молодь. Духовність. Мораль. Громадянськість».

16 березня 2017 року в Рубіжанському політехнічному коледжі ім. О.Є. Порай-Кошиці відбулася ХІІ регіональна науково-практична студентська конференція «Українська молодь. Духовність. Мораль. Громадянськість».

Конференцію з привітальним словом відкрив в.о. директора коледжу Чумак М.М., який відзначив, що саме молодь України розбудує сильну і незалежну країну, саме їх наснага, любов до рідної землі, юнацький оптимізм та знання, отримані під час навчання, допоможуть Україні подолати чергову кризу і зроблять її квітучою європейською країною.

На конференції наш університет з гідністю представили студентки ІІ курсу медичного факультету, найактивніші члени студентського наукового гуртка кафедри гуманітарних наук «Крила духовності» – Соломійчук Марина (група 4л) і Решетнікова Софія (група 11 с). Доповіді наших студенток були представлені в рамках роботи секції: «Пишаємося, що українське. Україна – вклад в світову історію, культуру та спорт».


-//-//-//-//-//-

13.03.2017р. - Інтерв’ю зі студентами ДЗ «Луганський державний медичний університет»

Обласне Радіо Пульс продовжує свій проект з циклом радіопередач, під назвою «Талановита молодь Луганщини».

13 та 15 березня в ефір вийшли інтерв’ю зі студентами ДЗ «ЛДМУ»: студентом першого курсу Олексієм Шаповаловим, та студенткою заочної форми навчання фармацевтичного факультету Ковальової Марини. Тому вмикайте радіо «Пульс» на частоті 105, 9 FM (Рубіжне, Сєверодонецьк. Лисичанськ), 99,5 FM (Станиця-Луганська); 100,6 FM (Старобільск).

Радіопередача буде виходити: понеділок, середа, п’ятниця о 16:45, а повтор буде у вівторок, четвер та суботу о 10:45.


-//-//-//-//-//-

25.02-12.03.2017р. - Міська спартакіада з волейболу (жінки)

З 25 лютого по 12 березня 2017 року в спортивному залі «РФСК» пройшов Чемпіонат міста по баскетболу серед жіночих команд. Збірна команда ДЗ «ЛДМУ» у підгрупі зайняла ІІ місце, а у півфіналі зустрілась з командою ФО «Юність». Рахунок всю гру був рівний, але на при кінці матчу команда ДЗ «ЛДМУ» поступилась на 2 очки, та посіла 4 місце.

Переможцями стали:
1. ФО «Спартак»
2. ІХТ
3. ФО «Юність»
4. ДЗ «ЛДМУ»

Найкращими баскетболістками ДЗ «ЛДМУ» стали: Савенко Ольга (1 курс, група 11м), Нєчаєва Мирослава (2 курс, група 1л), Шульга Дар’я (1 курс, група 9м). Капітан команди – Щербак Дар'я (1 курс, група 12м) була визнана найкращим гравцем спартакіади.


-//-//-//-//-//-

10.03.2017р. - Інтерв’ю зі студентами ДЗ «Луганський державний медичний університет»

Обласне Радіо «Пульс» запустило проект з циклом радіопередач, під назвою «Талановита молодь Луганщини». Тема – розповіді про молодь нашого краю, чим живуть молоді люди і які вони мають у Луганській області можливості та перспективи; чи зможуть вони себе знайти і реалізувати саме тут. На всі питання кореспондента відповідають соціально-адаптовані, енергійні, молоді люди нашої області.

В інтерв’ю взяли участь студенти ДЗ «ЛДМУ». А саме студент першого курсу Віталій Юрчук та студент другого курсу Дмитро Дідора. Тому вмикайте радіо «Пульс» на частоті 105, 9 FM (Рубіжне, Сєверодонецьк. Лисичанськ); 99,5 FM (Станиця-Луганська); 100,6 FM (Старобільск).

Радіопередача буде виходити: понеділок, середа, п’ятниця о 16:45, а повтор буде у вівторок, четвер та субботу о 10:45.


-//-//-//-//-//-

09.03.2017р. - Інтелектуальний забіг «Шевченків світ: буяння барв, сплетіння ліній» (До Дня народження поета)

9 березня відзначається День народження Тараса Григоровича Шевченка. З нагоди цього свята кафедрою іноземних мов з латинською та українською мовами було проведено конкурс, присвячений пам’яті Великого Кобзаря.

Тарас Шевченко був не тільки поетом, але й видатним художником, письменником, який боровся за свободу України та повноцінний статус української мови. Він прожив усього 47 років, із яких 34 провів у неволі (10 років у засланні, 24 – у кріпацтві) тому не дивно, що червоною ниткою через усю його поезію пройшла тема рабства і свободи.

Конкурс «Шевченків світ: буяння барв, сплетіння ліній» був проведений у формі інтелектуального «забігу»: команди боролися не за бали, а за символічні «метри». Така форма була обрана, аби підкреслити довгий шлях, подоланий Шевченком з села Моринці в Оренбург, з кріпака – в одного з найвідоміших діячів тогочасної російської, української та світової культури. Подолати своєрідний «кілометраж» пропонувалося і глядачам: найактивніші студенти з залу, котрі давали правильні відповіді на запитання, збирали жетони з позначкою «1 км».

Активну участь у заході прийняли: Ганна Набока, Владислав Лукашов, Людмила Севастьянова, Андрій Дроздов, Надія Пилипчак, Каріна Бут, Даніель Лободенко, Дмитро Колногоров, Анастасія Альохіна.

Окрему подяку висловлюємо Валерії Несвітовій (І курс, 3 м група), Павлу Рябошапку (І курс, 3 м група) Валерію Кучеру (І курс, 12 м група), Марії Носалєвій (І курс, 7 м група), Олексію Шаповалову (І курс, 2м група) за допомогу в підготовці та проведенні конкурсу.


-//-//-//-//-//-

07.03.2017р. - Виступ студентів ДЗ «ЛДМУ» у Рубіжанському професійному хіміко-технологічному ліцеї

7 березня 2017 року у Рубіжанському професійному хіміко-технологічному ліцеї відбувся святковий концерт, присвячений «8 березня».

Вже за доброю традицією колектив ліцею запросив творчі колективи Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» виступити у якості запрошених гостей. Студенти університету Нечаєва Мирослава (2 курс) та Козлова Олена (6 курс) виконали запальний іспанський танець «Фламенко».

Глядачі, які були присутні в залі з оплесками зустрічали та проводжали наших талановитих дівчат.


-//-//-//-//-//-

02.03.2017р. - Переломний момент: Війна за демократію в Україні

Наприкінці лютого – початку березня по всій Україні проводилися заходи, присвячені вшануванню пам’яті борців за свободу, які трагічно загинули під час Революції Гідності.

У зв’зку з цим кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами організувала для студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет» перегляд документального фільму українського режисера Олеся Саніна та американського документаліста Марка Джонатана Гарріса «Переломний момент: Війна за демократію в Україні».

Під час перегляду студенти університету мали змогу більше дізнатися не лише про історію подій Революції Гідності, а й про окупацію Кримського півострову російськими військами, проведення антитерористичної операції, а також про інформаційну війну, що ведеться російськими ЗМІ, починаючи із зими 2013 року.


-//-//-//-//-//-

25.02.2017р. - Конкурс краси і таланту «Я – Україночка»

Як говорить відоме прислів'я, краса врятує світ і в цьому висловлюванні криється істина, адже краса здатна надихнути на прекрасні емоції та добрі вчинки. Тому 25 лютого 2017 р. у міському Палаці Культури м. Рубіжне відбувся конкурс краси і таланту «Я – Україночка». За корону переможниці боролися 9 абсолютно різних дівчат з навчальних закладів міста.

З самого початку вечора в залі панувала атмосфера свята. Глядачі насолоджувалися яскравими постановками та виходами конкурсанток. Йдучи по імпровізованому подіуму, дівчата продемонстрували свою грацію і витонченість. Незважаючи на те, що корона переможниці лише одна, ніхто з дівчат не залишився без подарунків.

Державний заклад «Луганський державний медичний університет» гідно і на високому рівні представляла студентка 4 курсу Дробот Олександра. На конкурсі талантів вона виконала сольний танець на пісню Ані Лорак «Мальви»(хореограф Центру культури та дозвілля студентів Лєдовська Юлія Сергіївна), який нікого у залі не залишив байдужим. Наприкінці конкурсу Олександра була удостоєна титулу "Міс Грація", та отримала цінні подарунки.

Ми від щирого серця бажаємо Олександрі майбутніх перемог, де б вона не брала участь і залишатися завжди такою гарною та щирою дівчиною!


-//-//-//-//-//-

24.02.2017р. - Концерт бардівської пісні і авторських віршів

24 лютого 2017 року затишний зал Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «ЛДМУ» гостинно відчинив свої двері запрошуючи поринути у прекрасний світ музики і поезії. На концерт бардівської пісні і авторських віршів прийшли не тільки студенти нашого університету і жителі міста Рубіжне, а й приїхали гості з інших міст.

На початку виступу запрошених гостей – групи «The Zarya’D», студенти 1 курсу Юрчук Віталій та Ткаченко Анастасія проникливо читали вірші власного твору й вірші Тараса Григоровича Шевченко.

Потім на імпровізовану сцену вийшли гості вечора, які через все своє життя пронесли любов до авторської пісні. Це директор Рубіжанського казенного хімічного заводу «Зоря» Андрій Жарков, директор Рубіжанского фізкультурно-спортивного комплексу Анатолій Бусінков та директора приватних підприємств Юрій Яворський та Володимир Горбенко.

Авторські пісні, які виконували гості вечора, були дуже теплими, райдужними, а деякі пісні зал підспівував разом з виконавцями. Концерт, дійсно, вдався на славу, перевершивши всі, навіть найсміливіші і амбітні, очікування організаторів!

Ми дуже раді, що захід, який спочатку замислювався як відносно невеликий й камерний, зібрав кілька десятків глядачів і виявився за охопленням значно ширше, ніж передбачалося. За відгуками присутніх концерт залишив масу позитивних вражень. У зв'язку з чим співробітники Центру культури і дозвілля студентів сподіваються, що їх проведення стане доброю традицією.


-//-//-//-//-//-

15.02.2017р. - День Пам'яті воїнів загиблих в Афганістані

15 лютого в Україні відзначаеться день Пам яті воїнів загиблих в Афганістані.

Історично 25 грудня 1979 року СРСР ввів свої війська на територію Афганістану. Ця війна тривала майже 10 років і закінчилася 15 лютого 1989 року. Через Афганістан пройшло 620 тисяч військових, молодих солдатів, громадян СРСР різних національностей.

А що було зараз, якби не було цієї війни? Не було б 14 тисяч загиблих здорових молодих хлопців. Не було сліз матерів, жінок та дітей. А ненароджені діти тих, що загинули були зараз нашими однолітками. Вчились, працювали, кохали. І всім відомої пісні «Чорний тюльпан» мабуть не було.

Сьогодні, 15 лютого 2017 року студенти 6 курсу Луганського державного медичного університету (м.Рубіжне) поклали квіти до меморіалу воїнам Афганістану. Усім хто повернувся, загинув та не народився: «І мертвим, і живим, і ненародженим землякам моїм».


-//-//-//-//-//-

15.02.2017р. - Конкурс краси «Чарівна панянка»

15 лютого 2017 року у Рубіжанському професійному хіміко-технологічному ліцеї відбувся конкурс краси серед студентів цього закладу "Чарівна панянка".

В якості запрошених гостей були присутні співробітники Центру культури та дозвілля студентів ДЗ "ЛДМУ". Хореограф Центру Лєдовська Юлія Сергіївна виступила у якості журі кокурсу ,який оцінювала достатньо об'єктивно, так як сама не раз брала участь у подібних заходах, та студентка першого курсу Носалєва Марія, яка виконала для глядачів проникливий танець, який никого не залишив байдужим.


-//-//-//-//-//-

12-14.01.2017р. - Зимова сесія Школи лідерства

12-14 січня 2017 року студентка 2 курсу групи 11с Решетнікова Софія стала учасницею Зимової сесії Школи лідерства. Наша студентка відвідала декілька заходів, які було організовано Катериною Смаглій, директоркою Інституту Кеннона. Першою локацією була Києво-Могилянська Академія, де проходила зустріч з представниками студентського самоврядування, а також з Віктором Килимаром, який є засновником багатьох проектів у цьому видатному навчальному закладі України.

Наступний захід відбувся у м. Львів, де протягом двох днів слухачам Школи читали лекції літературознавець та письменниця Олена Галета та професор Українського Католицького Університету, політолог Ярослав Грицак. Там же відбулася зустріч зі студентами та випускниками УКУ.


-//-//-//-//-//-

13.01.2017р. - «Маланки» у ДЗ ЛДМУ

Щедрий вечір, добрий вечір,
Добрим людям на здоров’я!

Споконвіку, напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, справляють Щедрий Вечір – веселе українське свято з обрядами, забавами й багатою кутею.

На Щедрий Вечір, тобто в ніч під старий Новий рік, майже по всій Україні, від Таврії до Гуцульщини, традиційно ходили гурти ряджених – молодіжні ватаги, які щедрували й водили «Маланку» – своєрідний маскарад. «Маланка» – народне дійство, покликане відганяти злих духів і забезпечити людям добробут та здоров’я у новому році.

Студенти першого курсу під керівництвом викладачів кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами вже вкотре, популяризуючи кращі українські традиції, вітали колектив університету із цим святом. Ряджені, на чолі з Маланкою та Василем, «водили Козу», зичили всім щастя, здоров’я, добробуту й миру.

До суто українського звичаю цьогоріч долучилися й іноземні студенти з Індії та Узбекистану.

Ролі ряджених талановито виконували першокурсники:
- Зайцев Олександр (група 12 м) – Україна;
- Мамажонов Асільбек (10 м) – Узбекистан;
- Шульга Катерина (група 10 м) – Україна;
- Маіті Аніндіта (група 16 і) – Індія;
- Кучер Валерій (група 10 м) – Україна;
- Бера Діпанджалі (група 16 і) – Індія;
- Липка Валерій (група 2 м) – Україна;
- Сінгкха Санджьог (група 16 і) – Індія;
- Реуцька Діана (група 12 м) – Україна;
- Барман Депаджит (група 16 і) – Індія.

Музичний супровід забезпечував Шаповалов Олексій (група 2 м).

Щедрик, щедрик, щедрівочко,
Йди з хати до хати
Добрих друзів добрим словом —
Серцем привітати.
Пироги, вилазьте з печі,
Наливайтесь, вина.
Добрий вечір, щедрий вечір, Мати-Україна!


-//-//-//-//-//-

Піднятися вгору

Українська освіта для школярів із зони АТО

Поновлення, перевід та відрахування студентів

Foreign students

Розклад занять

Державна екзаменаційна комісія (ДЕК)

Профспілкова організація студентів

Студентське самоврядування

Студентське життя

Урочиста обіцянка студента

Клятва лікаря України

Клятва провізора

Клятва Гіппократа

Гімн ДЗ ЛДМУ

Працевлаштування випускників

Бібліотека


Дошка оголошень для студентів

Видео ДЗ ЛДМУ

Друковані змі

Український журнал клінічної та
лабораторної медицини


Shupik

IMF

ЄВРОМЕД

(c) 2017 ДЗ "Луганський державний медичний університет". Усі права захищено. Яндекс.Метрика