Викладацький склад кафедри фармакології, клінічної фармакології та клінічної фармації активізує творчу діяльність студентів, заохочуючи їх до участі в позанавчальних освітніх та виховних заходах, що організовуються кафедрою. У своїй навчально-виховній роботі колектив кафедри керується завданням виховання сучасного висококваліфікованого спеціаліста у галузі знань 22 «Охорона здоров’я», здатного до якісної професійної діяльності, творчості та самовдосконалення. За 2019-2020 навчальний рік кафедрою було проведено низку відкритих лекцій з наступних питань:

1. Проведення роз’яснення з приводу заборони вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління у приміщеннях університету у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України та наказу ректора ДЗ «ЛДМУ» (жовтень 2019 р., відповідач – асистент Шаповалова Ю.Ю.).
  2. Лекція на тему «СНІД – проблема всього людства». (листопад 2019р., відповідач – асистент Андрєєва В.В.).
  3. Лекція на тему «Гормональна контрацепція». (листопад 2019 р., відповідач – асистент Чеберніна І.О.)
  4. Бесіда на тему: «Правова основа фармацевтичної діяльності». (грудень 2019 р., відповідальна зав.кафедри, к.фарм.н., доцент Журба М.С.)
  5. Бесіда на тему «Наркоманія – руйнівний шлях життя». (травень 2020 р., відповідач – доцент Красильнікова А.О.)
  6. Участь студентів у заходах «День факультету», «День студента», університетські свята.
001
002
003

Ми проти булінгу!

На кафедрі фармакології, клінічної фармакології та клінічної фармації пройшли бесіди з 28 вересня по 1 жовтня 2021 року, присвячені Всеукраїнському тижню протидії булінгу. Здобувачі вищої освіти були ознайомлені з  видами булінгу (фізичне насильство, економічне, психологічне, сексуальне, кібербулінг) та основними його ознаками:

– систематичність (повторюваність)

– наявність сторін (кривдник, потерпілий, спостерігачі)

– дії або бездіяльність кривдника, наслідком яких є заподіяння психічної та фізичної шкоди, приниження, страх, тривога, підпорядкування потерпілого інтересам кривдника, та/або спричинення соціальної ізоляції потерпілого.

Здобувачі вищої освіти були повідомлені про адміністративну відповідальність за булінг у вигляді штрафу від 850 до 1700 грн або громадських робіт від 20 до 40 годин, що регламентуються  Законом України від 18.12.2019 року № 2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)».

Кожен учасник освітнього процесу ДЗ «ЛДМУ» отримав інформаційний бюлетень з основною інформацією щодо протидії булінгу.

001
002

Науково-педагогічними співробітниками кафедри 11 листопада 2021 була проведена консультаційна робота щодо підготовки до І етапу ЄДКІ серед здобувачів вищої освіти 3 курсу, що навчаються за спеціальностями 221 «Стоматологія», 222 «Медицина», 226 «Фармація, промислова фармація», 228 «Педіатрія». Здобувачам вищої освіти було рекомендовано використовувати освітній модуль для підготовки здобувачів до складання іспитів КРОК Центру тестування при Міністерстві охорони здоров'я України, що розміщений на  сайті https://www.testcentr.org.ua

Викладачами було наголошено на важливості самостійної підготовки до іспиту, окрім практичних занять, та продемонстровано процедуру реєстрації та користування модулем.

004
005
006
007

ЄДИНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УРОК НА ТЕМУ «БЕЗПЕЧНА КРАЇНА»

18 листопада 2021 року для здобувачів вищої освіти на кафедрі фармакології, клінічної фармакології та клінічної фармації було проведено єдиний національний урок на тему «Безпечна країна» в рамках Всесвітнього тижня безпеки дорожнього руху

Шостий Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху відбувається за

ініціативи ООН в усьому світу. Цього року його присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із провідних причин дорожньо-транспортного травматизму.

Основна мета тижня  – запровадження обмеження швидкості до 30 км/год, щоб це було нормою для міст, селищ та сіл у всьому світі.

Безпека міських вулиць – це і про безпечну швидкість, і про безпечну інфраструктуру, і про альтернативні види транспорту, і про безпечну поведінку учасників дорожнього руху тощо.

За шість місяців 2021 року вже сталося 86 тисяч 459 ДТП: загинули – 1281, постраждали – 12753 людей. Дотримуйтесь правил дорожнього руху та бережіть себе!

PDR 0083