10 травня 2025 року, у рамках Дня відкритих дверей Луганського державного медичного університету, на базі Центру ментального здоров'я було проведено профілактично-освітній майстер-клас для абітурієнтів та їхніх батьків.
Тема заходу - «Як зберігати спокій та ефективно готуватися до НМТ і вступної кампанії» була обрана невипадково: саме у травні молодь стикається з найвищим емоційним навантаженням, пов'язаним з іспитами та відповідальними життєвими виборами.
Учасники отримали корисні поради з психологічної саморегуляції, вивчили прості, але ефективні техніки зниження тривожності та формування впевненості. Окрема увага була приділена конструктивному діалогу між підлітками та батьками в період підготовки до НMT.
Захід став частиною ширшої ініціативи в межах Місячника обізнаності про ментальне здоров'я.
Луганський державний медичний університет і надалі формує простір турботи, підтримки й розвитку, у якому ментальне благополуччя є невіддільною частиною освітнього процесу.