Вітаємо з Днем народження!
02 липня – Гулевська Ксенія Вячеславівна
Методист навчально-методичного відділу
03 липня – Простакова Наталія Володимирівна
Старший лаборант кафедри інтенсивної терапії, невідкладних станів та анестезіології
04 липня – Князєва Наталія В’ячеславівна
Старший лаборант кафедри анатомії людини
06 липня – Гудзенко Олександр Павлович
Декан фармацевтичного факультету
07 липня – Романенко Ігор Володимирович
Професор кафедри неврології, психіатрії та наркології
08 липня – Шабельник Олег Іванович
Доцент кафедри мікробіології, вірусології та імунології
09 липня – Маслов Єгор Олександрович
Асистент кафедри соціальної медицини, організації охорони здоров’я та поліклінічної роботи
09 липня – Голуб Наталя Сергіївна
Начальник відділу міжнародних зв’язків
09 липня – Левченко Артур Володимирович
Асистент кафедри нормальної фізіології та патологічної фізіології
11 липня – Калоша Сергій Васильович
Сторож відділу обслуговуючого персоналу господарської частини
12 липня – Романюк Клавдій Богданович
Викладач ЗВО кафедри гуманітарних наук та фізичного виховання
13 липня – Нєскородєва Наталія Олексіївна
Викладач ЗВО кафедри гуманітарних наук та фізичного виховання
14 липня – Літуча Неля Олександрівна
Провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків
15 липня – Костянікова Наталія Борисівна
Провідний бухгалтер бухгалтерської служби
17 липня – Боровська Олена Віталіївна
Прибиральник службових приміщень відділу обслуговуючого персоналу господарської частини
18 липня – Шевченко Наталія Василівна
Прибиральник службових приміщень відділу обслуговуючого персоналу господарської частини
19 липня – Кременцова Світлана Олександрівна
Лаборант кафедри внутрішньої медицини №1
20 липня – Мірзебасов Максим Абдулахович
Асистент кафедри біології, гістології та ембріології
21 липня –Громозда Віталій Іванович
Слюсар-сантехник 4 розряду відділу обслуговуючого персоналу господарської частини
22 липня – Асєєва Оксана Анатоліївна
Старший викладач кафедри гуманітарних наук та фізичного виховання
23 липня – Загребіна Ольга Миколаївна
Робітник з комплексного обслуговування й ремонту 3 розряду відділу обслуговуючого персоналу господарської частини
24 липня – Яркова Олександра Іванівна
Паспортист відділу інженерно-технічних працівників
24 липня – Бєлоконова Надія Сергіївна
Бухгалтер 2 категорії бухгалтерської служби
24 липня – Зозуляк Вадим Олегович
Асистент кафедри патологічної морфології, судової медицини з медичним законодавством
26 липня – Уразовський Олександр Іванович
Заступник ректора з АГР
27 липня – Сосарєва Наталія Леонідівна
Старший лаборант кафедри урології, радіології, трансфузіології та радіаційної медицини
29 липня – Бережний Євген Петрович
Асистент кафедри інтенсивної терапії, невідкладних станів та анестезіології
30 липня – Осипенко Сергій Іванович
Асистент кафедри стоматології
31 липня – Андрушенко Ольна Миколаївна
Доцент кафедри внутрішньої медицини №1
31 липня – Потинга Юлія Сергіївна
Інспектор деканату медичного факультету №3 з підготовки іноземних громадян
Хай пливе щасливо ваш життєвий човен і минає легко береги круті,
і любові буде хай завжди він повен, то найголовніше у людськім житті.
Нехай в душі завжди горять іскринки радості й чекання,
нехай не знає серце зрад, а тільки радість і кохання.
Співробітники ДЗ «ЛДМУ»