ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС

Навчально-методичні матеріали

drive50

Google Drive

Дистанційне навчання

aubfayv

ПІСЛЯДИПЛОМНА ОСВІТА

Аспірантура, докторантура

drive50

Google Drive

Інтернатура,
слухачі

drive50

Google Drive

АНКЕТУВАННЯ

Освітній компонент

АНКЕТА    ЗРАЗОК


КОНТАКТНІ ДАНІ

АДРЕСА КАФЕДРИ:

Навчальні приміщення кафедри нейрохірургії, травматології та ортопедії з ЛФК розміщуються за адресами:
м.Рівне, вул.Київська, 78Г (обласна клінічна лікарня, корпус травматології)
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перелік освітніх компонентів, що викладаються на кафедрі:

  • «Фізична реабілітація, спортивна медицина» для студентів 4 курсу медичного факультету і факультету з підготовки іноземних громадян за спеціальністю 222 «Медицина» і 228 «Педіатрія».
  • «Нейрохірургія» для студентів 5 курсу медичного факультету і факультету з підготовки іноземних громадян за спеціальністю 222 «Медицина» і 228 «Педіатрія».
  • «Травматологія і ортопедія» для студентів 5 курсу медичного факультету і факультету з підготовки іноземних громадян за спеціальністю 222 «Медицина» і 228 «Педіатрія».
  • Практичні заняття з дисципліни (курс за вибором) «Актуальні проблеми неврології» для студентів 6 курсу медичного факультету за спеціальністю 222 «Медицина» і 228 «Педіатрія», 221 «Стоматологія».
  • Практичні заняття (курс за вибором) з дисципліни «Актуальні питання нейрохірургії» для студентів 6 курсу медичного факультет за спеціальністю 222 «Медицина» і 228 «Педіатрія», 221 «Стоматологія».
  • Практичні заняття (курс за вибором) з дисципліни «Актуальні проблеми фізіотерапії, курортології та реабілітації» 4 курсу за спеціальністю 222 «Медицина» і 221 «Стоматологія».