01 липня 2021 року у Великій залі МКУ «Палац культури» міста Рубіжне відбувся урочистий захід, присвячений випуску здобувачів вищої освіти 2021 року факультету підготовки іноземних громадян Державного закладу «Луганський державний медичний університет».

  Цього року навчання завершили близько 270 випускників з різних країн світу. Це один з найбільших випусків в історії медичного університету, після того як він переїхав до міста Рубіжне.

  Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини та святкового концерту, який підготував творчий колектив МКУ «Палац культури».

  Церемонію відкрив В.о. ректора Державного закладу «Луганський державний медичний університет», декан фармацевтичного факультету, Заслужений працівник охорони здоров’я України, доктор фармацевтичних наук, професор Олександр Гудзенко.

  З привітальним словом до випускників звернулися голова Рубіжанської міської ради Сергій Хортів; радник ректора Державного закладу «Луганський державний медичний університет» Антон Смірнов; президент групи «Academic Service» Максим Мірзебасов. На урочистості завітав і голова Ісламського культурного центру імам Тимур Берідзе.

  Також привітали випускників Народні депутати України Сергій Шахов, Сергій Вельможний та Олександр Сухов. Від імені народних депутатів Голова депутатської фракції «Наш край» Рубіжанської міської ради Дмитро Конов презентував ноутбук та принтер для навчального закладу та побажав молодим медикам удачі на шляху до поставлених цілей!

  Без теплих слів не залишились і педагоги, які отримали почесні грамоти від своїх вихованців.

  Завершальним подарунком для випускників стала фотосесія в мантіях. Свято завершилось, але радісний настрій, подарований ним, надовго залишиться в пам'яті у всіх, хто був присутній на цьому заході.

Вітаємо випускників та бажаємо подальших успіхів у житті!

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo