01.07.2021 року відбулась урочиста церемонія вручення дипломів випускникам на медичному та фармацевтичному факультеті з підготовки іноземних громадян Державного закладу «Луганський державний медичний університет». У цьому році, біля 100 громадян Єгипту отримали диплом вищої освіти. Керівництво університету висловлює велику Подяку посольству Єгипту в Україні та заступнику голови Єгипетської діаспори в Україні – Ахмеду Саїду за плідну співпрацю!

«Дорогі випускники, вітаю Вас із важливим кроком у вашому житті – отриманням дипломів. Хай знання, які ви здобули в нашому університеті, знадобляться Вам і приносять тільки користь», – сказав в.о. ректора, декан фармацевтичного факультету, Заслужений працівник охорони здоров’я України,  доктор фармацевтичних наук, професор  Олександр Гудзенко під час вручення випускникам документів про освіту.

У добру путь! Хай щастить, вам, на нелегкому життєвому шляху!