01 вересня 2021 року у Державному закладі «Луганський державний медичний університет» відбувся урочистий захід до Дня знань!

Напередодні свята заступник декана Валерія В’ячеславівна Єфремова та представники деканату фармацевтичного факультету провели зустріч з першокурсниками, де розповіли про університет, його традиції, про правила навчання, особливо у карантинний період. Валерія Єфремова зазначила, що молоді люди обрали дуже престижний, але водночас і дуже відповідальний та складний фах, але навчання на фармацевтичному факультеті ДЗ «ЛДМУ» дасть наснаги та сил для звершення усіх найбажаніших планів, пов’язаних з майбутньою професією та отримати вищу освіту!

Тож нехай новий 2021/2022 навчальний рік, стане роком нових досягнень, втілення мрій та реалізації потенціалу для наших першокурсників!

Інспектор деканату фармацевтичного факультету
Соловйова Марина