У Державному закладі «Луганський державний медичний університет» 01 вересня 2021 року відбулися урочистості до Дня Знань!

З цієї нагоди на майданчику перед головним корпусом університету зібралися здобувачі-першокурсники та їхні батьки, а також керівники, викладачі й співробітники навчального закладу, щоб разом відзначити цей символічний день.

На урочистій лінійці перед першокурсниками з привітальною промовою виступили: в.о. ректора, перший проректор з науково-педагогічної роботи професор Сергій Миколайович Смірнов; декан медичного факультету доцент Інна Олегівна Кузьміченко та заступник декана фармацевтичного факультету Валерія В’ячеславівна Єфремова.

Святкування супроводжувалось виступами учасників художньої самодіяльності університету різних курсів.

Свято 1 вересня – це для всіх особливий день, повсюди чутні привітання, викладачам дарують квіти, і звичайно, лунає перший дзвоник, який своїм звучанням починає нове життя для колишніх школярів.

Дорогі першокурсники  ДЗ «ЛДМУ»!

Нехай новий навчальний рік приведе всіх до нових відкриттів і знань, які обов’язково принесуть успіхи у навчанні, щастя і інтелектуальне зростання.

В добру путь!

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo