Кваліфікована медична допомога жіночому населенню
Луганської та Донецької областей.

Справжний лікар будь-якої спеціальності вчиться все своє професійне життя, опановує інноваційні методи діагностики та лікування, удосконалює свої комунікативні навички, залучається до інтерактивних тренінгових занять. Впродовж навчального року за підтримки філії суспільної міжнародної асоціації "MEDICOS DEL MUNDO" в Україні співробітниками кафедри акушерства та гінекології ДЗ "Луганський державний медичний університет" для лікарів та осіб середнього медичного персоналу за спеціальністю "загальна практика-сімейна медицина" зони розмежування Луганської та Донецької областей проведено 11 тренінгів "Охорона репродуктивного здоров'я жінки", в якому загалом прийняли участь 103 лікаря та 77 медичних сестер та фельдшерів. Найбільш важливими для учасників тренінгу стали питання скринінгу раку шийки матки та молочних залоз, планування вагітності та прегравівдарної підготовки, медичний супровід фізіологічної вагітності та надання невідкладної допомоги вагітним із невідкладними станами, менеджмент пацієнток із клімактеричними порушеннями та діагностика запальних захворювань жіночої статевої сфери. Особлива увага на тренінгах приділялася опануванню практичними навичками, які ретельно відпрацьовувались на симуляторах, та вирішенню клінічних кейсів. Професійність консиліумів, які проводилися учасниками тренінгів під час розбору клінічних випадків, не залишають сумнінів: жіноче населення, що постійно мешкає в зоні розмежування на теріторії Луганської та Донецької областей, завжди має можливість отримувати кваліфіковану медичну допомогу.