Шановні колеги!
Дорогі фармацевти!

Від щирого серця вітаю усіх Вас з професійним святом — Днем фармацевтичного працівника. Державний заклад «Луганський державний медичний університет» по праву пишається здобутками фармацевтичного факультету, який випускає справжніх фахівців своєї справи. Ви працюєте для великої мети — повертаєте здоров’я людям. Ми з гордістю можемо відзначити, що українська фармація стала більш конкурентоспроможною, вітчизняні виробники впевнено виходять на міжнародний ринок, а внутрішній ринок насичений широким асортиментом лікарських засобів.

У цей святковий день прийміть щирі вітання, а також побажання міцного здоров’я вам і вашим родинам, невичерпної енергії, щасливої долі та реалізації найсміливіших задумів. Завдяки вашому ентузіазму, професійній майстерності та самовідданості вітчизняна галузь фармації завжди була й залишається на належному рівні.

Нехай цей день буде наповнений теплом дружніх посмішок і залишить найяскравіші враження. Нехай щастить на життєвому шляху, а в професійній діяльності ви досягатимете все нових і нових успіхів.

З повагою,
в.о. ректора, перший проректор