Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України (далі – РМУ при МОН) є консультативно-дорадчим органом Міністерства освіти і науки України. Відповідно до Положення Ради пріоритетними напрямами діяльності РМУ при МОН визначено сприяння реалізації конституційних прав молодихучених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності.

Проєкти та ініціативи РМУ при МОН не лише відкривають нові можливості для молодих вчених у світі науки, а й прагнуть накопичувати їх наукові звершення. Одним із таких проєктів, що має на меті увіковічнити визначні наукові досягнення, винаходи, здобутки, які були зроблені молодими вченими, науковцями за період з 24.08.1991 року по 24.08.2021 року є проєкт «Літопис здобутків молодих вчених за 30 років незалежності України».

Команда РМУ при МОН звертається до Вас з проханням долучитися до формування Літопису, який стане історичним джерелом наукового доробку молодих вчених від Ваших закладів. До написання даного Літопису запрошуються вчені та науковці:

- винаходи/наукові досягнення/здобутки яких припадають на період з 24.08.1991 року по 24.08.2021 року;

- вік науковця на момент фіксації/реєстрації наукових

винаходів/здобутків/досягнень був до 35 років включно, який мав вищу освіту не нижче другого (магістерського, також ОКР «Спеціаліст») рівня, або вчений віком до 40 років включно, який мав науковий ступінь доктора наук;

- сфера наукових інтересів - без виключень.

Долучитися до написання Літопису можна шляхом внесення інформації до онлайн форми за наступним посиланням до 30 листопада 2021 року включно:

За виникненням додаткових питань просимо звертатися до координатора проєкту (+380977228854 Олена Поліщук)

Сподіваємось на Вашу підтримку та плідну комунікацію!