11 жовтня 2021 року відбулося чергове засідання Вченої ради університету за участю професорсько-викладацького складу та керівників структурних підрозділів. Відповідно до порядку денного було розглянуто низку важливих питань діяльності університету та його структурних підрозділів.

Розпочав засідання Ректор університету, професор Сергій Смірнов. Він зазначив, що колективу Державного закладу «Луганський державний медичний університет» надана Подяка від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики щодо реінтеграції молоді з тимчасово окупованих територій України.

Проректор з наукової роботи, професор Ірина Комаревцева виступила з затвердженням проектів заяви на фінансування НДР, які фінансуються за рахунок коштів держбюджету (про наукові журнали, затвердження наукових тем аспірантів).

Секретар Вченої ради, доцент Оксана Круглова представила нових членів ради, а саме серед здобувачів вищої освіти. Також були розглянуті конкурсні справи; пропозиції кандидатур здобувачів вищої освіти для участи у конкурсі на здобуття стипендії Президента України на 2 семестр 2021-2022 навчального року.

В рамках засідання зі звітами про стан навчальної роботи по факультетах за підсумками 2020-2021 навчального року та завдання на 2021-2022 навчальний рік виступили декан медичного факультету, доцент Інна Кузьміченко та заступник декана фармацевтичного факультету Валерія Єфремова. Щодо аналізу складання ліцензійних іспитів в університеті   «Крок 1», Крок 2» та «Крок 3» виступила Марина Соловйова, відповідальна за організацію та проведення інтегрованих ліцензійних іспитів. Відповідальний секретар приймальної комісії Олександр Янчевський розповів про підсумки набору здобувачів на перший курс у 2021 році.

Опісля члени Вченої ради розглянули питання про об’єднання кафедр, та низку питань та інформаційних матеріалів.

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo