У Актовій залі Державного закладу «Луганський державний медичний університет» за ініціативою ректора, голови приймальної комісії ДЗ «ЛДМУ», професора Сергія Смірнова відбулися збори з організації та проведення профорієнтаційної роботи з підготовки до вступної компанії - 2022.

На початку засідання секретар приймальної комісії Олександр Янчевський представив стратегію проведення дієвої профорієнтаційної роботи та для координації вірних рішень та дій - створення ініціативної групи.

На зборах були також опрацьовані напрямки профорієнтаційної роботи; обговорені принципи профорієнтації (сильні сторони та переваги закладу вищої освіти, єдина стратегія для представлення університету; всебічний підхід до реалізації поставлених цілей).

Завідувачі та представники кафедр виступили зі своїми пропозиціями, напрацюваннями та креативними ідеями щодо реалізації в дії профорієнтаційної роботи університету.

Було вирішено провести ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

30 ЖОВТНЯ 2021 о 10:00 годині за адресою:

вулиця Будівельників, 32