Шановні здобувачі!
Щиро вітаю Вас із Міжнародним днем студента!

Свята молодості, свята тих, хто відчуває невтомну спрагу знань і пошуку: молодих, енергійних, креативних, сповнених свіжих ідей і надій. Адже найдіяльніші та найвеселіші часи в житті людини – це студентські роки, наповнені радістю, дружбою, закоханістю.

Зараз у кожного з Вас формується світогляд, відбувається становлення як фахівця у медичній та фармацевтичній сферах. Тому намагайтеся почерпнути якомога більше знань, корисного та пізнавального.

Нажаль цього року Міжнародний день студента знову має особливості, пов’язані зі світовою пандемією Covid-19. Консолідація студентської молоді потребує інших, здебільшого дистанційних форм спілкування, обміну інформацією та формування спільних задумів. У цей непростий час, нам усім важливо бути розважливими, з розумінням і відповідальністю ставитися до дотримання протиепідемічних правил. Турбота про здоров’я кожного здобувача – пріоритет для керівництва університету!

Роки студентства - це неповторний період на Вашому життєвому шляху, тому нехай він буде для Вас переповнений теплими та світлими спогадами і Ви згадуватимете його зі щирою посмішкою!

Зі святом!

Із найщирішими вітаннями,