Однією з добрих традицій нашого університету є святкування Маланки – новорічний обряд з традиційним перевдяганням і водінням Кози, що припадає на Щедрий вечір. Вечір, коли родини за святково накритим столом із щедрою кутею, узваром, пирогами, ковбасами та іншими ласощами очікують на щедрувальників. У цей час гурти ряджених, водячи Козу, обходять домівки, бажаючи всіляких гараздів господарям, збираючи в торби щедру данину. 

  13 січня 2022 року унікальне дійство в переддень «старого нового року» в ДЗ «ЛДМУ» відбувалося силами ватаги ряджених з числа здобувачів освіти 1-го курсу за ініціативи й під традиційним керівництвом кафедри іноземних мов з латинською та українською мовами.

  Цьогорічна ватага ряджених:

  Звіздар – Пшебіцин Олександр,

  Дід і Коза – Касим Карім Ахмед Мохамед і Решетило Вадим,

  Василь і Маланка – Журавель Олєся та Кулачко Микита,

  Лікарі – Сергєєва Вероніка, Бумзгуід Ел Махфуд і Бекрі Зухаір,

  Наглядач за дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів – Погребняк Єлизавета.

  Традиції – багатющий скарб. Традиції – те, що об’єднує. Традиції шанують, бережуть і примножують. Узвичаєне новорічне дійство на свято Маланки – уже традиція нашого університету.

  «Щедрий вечір, добрий вечір, добрим людям на здоров’я!» – лунає щороку в деканатах і на кафедрах, у відділах і підрозділах – скрізь, де з нетерпінням очікують щедрувальників і де їх радо зустрічають.

  Кафедра іноземних мов з латинською та українською мовами щиро вдячна всім, хто бере участь у святі – і тим, хто готує його, і тим, хто своєю гостинністю й теплотою підтримує та живить традиції.

Кафедра іноземних мов
з латинською та українською мовами

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo