Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує новий набір до Єврошкіл -2022 для студентів.

EU Study Days/Єврошколи - це проєкт Представництва Європейського Союзу в Україні, учасники якого мають змогу дізнатися більше про політику ЄС, відносини між Україною та ЄС та довідатися про цінності ЄС. У 2022 році учасники пройдуть 10 онлайн-модулів, що поєднують онлайн-лекції та інтерактивні навчальні формати.

В рамках кожної школи заплановано проведення 10 онлайн-модулів, які включатимуть:

• лекцію або презентацію від дипломатів або експертів Представництва ЄС в Україні, провідних європейських або українських експертів, викладачів, практиків;
  • відкриті дискусії, творчі майстерні, дебати, ігри та інші інтерактивні заходи на платформах Zoom/Webex;
  • онлайн-тест.

Запрошуються студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти будь-якої форми навчання.

Навчання відбудеться з 15 березня по 31 травня 2022 року.

Дедлайн подачі заявки 07 березня 2022 року.

Для отримання детальної інформації та посилання на реєстрацію, будь ласка, звертайтеся до відділу міжнародних зв’язків (+380667239509, Дар’я Макайда)