03 грудня 2019 року навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму Луганського національного університету ім. Тараса Шевченка відзначив 12-у річницю з нагоди дня заснування.

  Танцювальний колектив «МРІЯ» Центру культури та дозвілля студентів ДЗ «Луганський державний медичний університет» запросили на цей урочистий захід, який відбувся у місті Старобільск.

  Історія навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму розпочалась у 2007 році. За 12 років свого існування він став одним із найпотужніших структурних підрозділів університету. Інститут об’єднав фахівців  різного напряму обслуговування населення у різних сферах життя, а саме торгівлі, харчових технологій, транспорту, дизайну та туризму. Нині, інститут продовжує розвиватися та здобувати популярність серед абітурієнтів. Навчальний процес забезпечують такі кафедри:

  • кафедра дизайну;
  • кафедра технологій виробництва і професійної освіти;
  • кафедра товарознавства, торгівельного підприємства та експертизи товарів;
  • кафедра туризму, готельної і ресторанної справи.

  Урочистості розпочалися з виставки, на якій кожна кафедра інституту презентувала свої напрацювання та здобутки.

  Продовженням урочистостей став святковий концерт. З привітальним словом до усіх присутніх звернулися: ректор університету Сергій Савченко та директор інституту Віктор Дрель. Зі сцени директор нагородив почесними грамотами студентів, викладачів та співробітників за їх невтомну працю та творчі пошуки. Концертна програма була яскравою та насиченою концертними номерами. Студенти та викладачі щиро вітали свій рідний інститут запальними піснями та хореографічними виступами,

  Творчий колектив Центру культури та дозвілля студентів ДЗ « Луганський державний медичний університет» висловлює Подяку керівництву навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму за запрошення та можливість бути присутніми на цьому феєричному святі, та щиро вітає з Днем народження та бажає нових наукових звершень та розвитку!

В.о. Завідувача Центру культури та дозвілля студентів
Соловйова Марина

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo