2 грудня 2019 року на базі міжкафедрального тренінгового Центру ЗДМУ (м. Запоріжжя) відбулися клінічні змагання у віртуальному середовищі – Virtual Patient Challenge - з використанням інтерактивного віртуального пацієнта Body Interact. Подібні змагання в Україні проводилися вперше. Участь у заході взяли команди з багатьох медичних вузів України, серед яких: ЛНМУ (м. Львів), УМСА (м. Полтава), ЗДМУ (м. Запоріжжя), Дніпровська медична академія (м. Дніпро), Черкаська медична академія (м. Черкаси).

  Наш університет був представлений командою студентів 6 курсу медичного факультету в складі: Карнаух Дмитро (5лм), Демидкіна Марія, Пєдай Анна (2л). Змагання відбувалися в два етапи. За результатами першого етапу команда ЛДМУ впевнено вийшла до фінальної частини змагань, куди увійшли 3 кращих команди.

  В перерві між турами учасникам було представлено майстер-класи з надання невідкладної допомоги, проведення серцево-легеневої реанімації, медичного сортування при надзвичайних ситуаціях.

  А далі знову жеребкування, знову напруження, знову віртуальний пацієнт. В другому етапі наша команда вкотре показала високий рівень підготовки, клінічне мислення і стресостійкість – все це втілилось в перше місце у змаганнях! Студенти ЛДМУ – кращі в Україні!

  Наша команда вдячна всім викладачам університету, адже ця перемога – це перемога кожного з нас, це результат роботи за всі 6 років, якісної, напруженої і кваліфікованої! Так тримати!

Більше фотографій з заходу ви можете побачити тут: Google Photo