Шановні студенти та професорсько-викладацький склад
Державного закладу «Луганський державний медичний університет»! 

Дорогі друзі!

  Щиро вітаю Вас з Міжнародним Днем студента!

  Студентство по праву є найкращим періодом у житті кожного, хто навчався в Університеті. Студент – це особливий стан людини, в якому можливо все: творити свою долю і дізнаватися нове, знаходити справжніх друзів і своє покликання, а також змінювати світ на краще. Головна умова - щире бажання розвиватися і бути відкритим до знань!

  Дорогі студенти, нехай Ваше навчання дається легко, а іспити складаються швидко! Бажаю, найдостойнішим чином, впоратися з усіма випробуваннями, які Вам готує навчання. А ми – Ваші педагоги і вихователі, в свою чергу, будемо активно працювати над створенням можливостей для Вашого професійного розвитку і особистого вдосконалення! Великою гордістю нашого Університету є талановита і здібна молодь, яку відрізняють особливий тип мислення, працьовитість, цілеспрямованість. Упевнений, Ви станете висококваліфікованими спеціалістами та гідними людьми.

  Бажаю всім представникам студентства зберігати молодість душі, радість творчості, віру в себе і закоханість в життя! Ставте перед собою великі цілі, вмійте радіти кожному дню, кожній миті! Здоров'я, невичерпної енергії, вірних друзів та успіхів у всіх починаннях!

  Зі святом, дорогі студенти та педагоги! Зі святом усіх, кого виховала наша Alma mater!

З повагою,
В.о. ректора ДЗ «ЛДМУ»,
професор Ігор  ІОФФЕ