Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» повідомляє, що з грудня 2020 року по квітень 2021 року на базі Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка відбудеться II Всеукраїнський творчий конкурс для студентської молоді «Здорова дитина - здорова нація» (далі - Конкурс).

  Конкурс проводиться з метою створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу талановитої молоді, підтримки наукової та творчої роботи студентів, підвищення рівня їхньої компетентності щодо сучасних технологій здоров’язбереження, стимулювання їх інтересу до дослідницької роботи, оволодіння ними інноваційними технологіями.

  Конкурс проводиться дистанційно.

  З детальною інформацією щодо вимог до оформлення студентських наукових робіт можна ознайомитись у додатку 1 та у Положенні до Конкурсу за посиланням: http://new.gnpu.edu.ua/uk/.

  Реєстрація здійснюється в гугл-формі за посиланням: http://docs.google.com/forms/d/1CAG7NY0XneHIWW3fopBfI8RoV3Vst8BJreKfhGqrtso/edit

  Контактні особи: Лісневська Наталія Валентинівна, відповідальний секретар, телефон: (066) 638-93-70 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Хлус Наталія Олександрівна, секретар, телефон: (099) 774-28-82

  E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.